Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONAOCMON0161
Kod producenta: Q27P3CW
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986180801
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1388936
Zasilanie USB: Tak
HDCP: Tak
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Wbudowany USB hub: Tak
Typ HD: Quad HD
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Ilość wyjść DisplayPort: 1
Nie zawiera: Rtęci,PVC/BFR
Wyjście na słuchawki: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Miejscowe przyciemnianie: Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Oś obrotu: Tak
Waga (z podstawą): 6,91 kg
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1388936
Możliwość montażu na ścianie: Tak
OSD: Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą): 561,2 mm
Niski input lag: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Obrotowe: Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą): 613,8 mm
Maksymalne zasilanie USB: 90 W
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Języki menu ekranowego: Niemiecki,Czeski,Angielski,Chińska uproszczona,Włoski,Chińska tradycyjna,Chorwacki,Fiński,Francuska,Polski,Szwedzki,Japońska,Hiszpański
Głębokość urządzenia (z podstawą): 200,1 mm
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): 1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Kensington Lock: Tak
Megapiksele: 5 MP
Regulacja pochylenia: Tak
Jasność wyświetlacza (typowa): 350 cd/m2
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 50000000:1
Wyjścia słuchawkowe: 1
Wersja HDCP: 1.4
Ekran matowy: Tak
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Ilość DisplayPort: 1
Ilość portów upstream: 1
Zakres kąta nachylenia: -5 - 35°
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 26 kWh
Głębokość (bez podstawy): 52,8 mm
Technologia wyświetlacza: LED
Ilość portów HDMI: 2
Klasa efektywności energetycznej (HDR): F
Wysokość (bez podstawy): 369,6 mm
Typ podświetlacza: W-LED
Pozycjonowanie na rynku: Biuro
Pokrycie NTSC (typowe): 102%
Waga (bez podstawy): 4,91 kg
Obsługiwane tryby wideo: 1080p,1440p,2160p
Przewodowa sieć LAN: Tak
HDMI: Tak
Szerokość (bez podstawy): 613,8 mm
Długość kabla HDMI: 1,8 m
Standard VESA: Tak
Konstrukcja bezramkowa: Tak
Długość przekątnej ekranu (cm): 68,6 cm
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Kolor produktu: Czarny
Tworzywa wtórne z recyklingu: 85%
Wysokość opakowania: 481 mm
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Certyfikaty: Windows Hello EPA, TCO, EPEA
Ilość portów USB Typu A downstream: 4
Głębokość opakowania: 162 mm
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Wyjście audio: Tak
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Waga wraz z opakowaniem: 10,1 kg
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 26 kWh
Wbudowane głośniki: Tak
Kąt obrotu wokół osi: -90 - 90°
Szerokość opakowania: 820 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Regulacja wysokości: Tak
Obracany: 180 - 180°
Wersja DisplayPort: 1.2
Przednia osłona: Czarny
Wbudowany mikrofon: Tak
Pokrycie sRGB (typowe): 111,8%
Wersja HDMI: 1.4
Odłączana podstawa: Tak
Typ matrycy: IPS
Wolne od Metali ciężkich: Hg (rtęć)
Przekątna ekranu: 27"
Długość kabla USB: 1,8 m
Gęstość pikseli: 109 ppi
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 70000 h
Długość kabla DisplayPort: 1,8 m
Moc wyjściowa (RMS): 10 W
Typ zasilacza: Wewnętrzny
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Rozmiar plamki: 0,2331 x 0,2331 mm
Pobór mocy: 26 W
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Kształt ekranu: Płaski
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1388936
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Podświetlenie LED: Tak
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1388936
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Rodzaj wykończenia zewnętrznego: Teksturowany
Ilość głośników: 2
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1388936
Kompatybilność: VESA-P2,WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,HF,CB,TUV-GS-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC
Twardość powierzchni: 3H
Przewody: Prąd przemienny,USB Type-C,DisplayPort,HDMI
Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
Okres gwarancji: 3 lat(a)
Długość kabla zasilającego: 1,8 m
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Regulowana wysokość (max): 15 cm
Szybkie ładowanie: Tak
Materiał opakowania zdatny do odzysku: 100%
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): TCO
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1513 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | Windows Hello EPA, TCO, EPEA |
| Kompatybilność: | VESA-P2,WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,HF,CB,TUV-GS-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Wolne od Metali ciężkich: | Hg (rtęć) |
| Konstrukcja bezramkowa: | Tak |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Głębokość opakowania: | 162 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 10,1 kg |
| Wysokość opakowania: | 481 mm |
| Przewody: | Prąd przemienny,USB Type-C,DisplayPort,HDMI |
| Długość kabla DisplayPort: | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego: | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI: | 1,8 m |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 350 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 50000000:1 |
| Typ podświetlacza: | W-LED |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Gęstość pikseli: | 109 ppi |
| Twardość powierzchni: | 3H |
| Ekran matowy: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 111,8% |
| Pokrycie NTSC (typowe): | 102% |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biuro |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Typ zasilacza: | Wewnętrzny |
| Pobór mocy: | 26 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: | 26 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 26 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | F |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 200,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 613,8 mm |
| Waga (z podstawą): | 6,91 kg |
| Głębokość (bez podstawy): | 52,8 mm |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Niski input lag: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 820 mm |
| Długość kabla USB: | 1,8 m |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 4 ms |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Obsługiwane tryby wideo: | 1080p,1440p,2160p |
| Rozmiar plamki: | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Typ HD: | Quad HD |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 68,6 cm |
| Typ matrycy: | IPS |
| Megapiksele: | 5 MP |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS): | 10 W |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| OSD: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 35° |
| Obrotowe: | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Obracany: | 180 - 180° |
| Oś obrotu: | Tak |
| Języki menu ekranowego: | Niemiecki,Czeski,Angielski,Chińska uproszczona,Włoski,Chińska tradycyjna,Chorwacki,Fiński,Francuska,Polski,Szwedzki,Japońska,Hiszpański |
| Kąt obrotu wokół osi: | -90 - 90° |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| HDCP: | Tak |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): | 1 |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Wersja HDCP: | 1.4 |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wersja USB hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI: | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 4 |
| Maksymalne zasilanie USB: | 90 W |
| Ilość portów upstream: | 1 |
| Rodzaj portuUSB upstream: | USB Type-C |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny): | 70000 h |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego: | Teksturowany |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku: | 100% |
| Tworzywa wtórne z recyklingu: | 85% |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1388936 |
| Nie zawiera: | Rtęci,PVC/BFR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | TCO |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Regulowana wysokość (max): | 15 cm |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 561,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 613,8 mm |
| Waga (bez podstawy): | 4,91 kg |
| Wysokość (bez podstawy): | 369,6 mm |
| Typ pomiaru czasu reakcji: | GTG (Gray to Gray) |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Ilość wyjść DisplayPort: | 1 |
| Wyjście audio: | Tak |
| Miejscowe przyciemnianie: | Tak |
| Okres gwarancji: | 3 lat(a) |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.