Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOIILD340030
Kod producenta: XUB3493WQSU-B5
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4948570121359
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 115
Format obrazu: 21:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 ~ 75
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Skrócona instrukcja
Gwarancja producenta: 36
Typ matrycy: IPS-ADS
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Normy spełniane przez monitor: UKCA
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 817 x 422,5 ~ 572,5 x 245,5
Informacje dodatkowe: Zasilanie: AC 50 - 60V, 100/240Hz
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 9.40
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ProLite
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 43.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1943 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProLite |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS-ADS |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 ~ 115 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | UKCA |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 43.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Skrócona instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 817 x 422,5 ~ 572,5 x 245,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 9.40 |
| Informacje dodatkowe: | Zasilanie: AC 50 - 60V, 100/240Hz |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.