Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODLLD2400T0
Kod producenta: 210-AZGT
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184505052
Czas reakcji matrycy: 12.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI
Typ matrycy: VA
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Strona o towarze: https://www.dell.com/pl-pl/shop/monitor-dell-24-s2421h/apd/210-axkr/monitory-i-akcesoria
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Producent: DELL
Normy spełniane przez monitor: TUV
Opis ogólny: Dell 23,8" SE2422H 1920 x 1080 VA 75 Hz
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 552,6 x 420,3 x 178,8
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Wielkość plamki: 0.275 mm
Nazwa typu: Monitory LCD
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Informacje dodatkowe: Dell Easy Arrange, Dell ComfortView, technologia Low Blue Light
Waga z podstawą (kg): 3.51
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Waga bez podstawy (kg): 3.18
Cechy: VGA HDMI
Kontrast statyczny: 3000 :1
Baza SCIP: Nie
Złącza zewn.: HDMI
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +21°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 24.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 448 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 24.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 552,6 x 420,3 x 178,8 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.51 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.18 |
| Informacje dodatkowe: | Dell Easy Arrange, Dell ComfortView, technologia Low Blue Light |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 12.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV |
| Złącza zewn.: | HDMI |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.