Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOLGLD3401S0
Kod producenta: 34WP65CP-B
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 8806091970589
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 7.70
Waga bez podstawy (kg): 5.80
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 7W
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: UltraWide
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 160 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 2.0, kabel DisplayPort 1.4
Typ matrycy: VA
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 160
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Gwarancja producenta: 24
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 809 x 359 x 91
Informacje dodatkowe: Crosshair, Motion Blur Reduction Tech.,Dual Controller
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 809 x 458 x 568 x 260
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1314 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | UltraWide |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 160 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | 7W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 2.0, kabel DisplayPort 1.4 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 809 x 458 x 568 x 260 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 809 x 359 x 91 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.80 |
| Informacje dodatkowe: | Crosshair, Motion Blur Reduction Tech.,Dual Controller |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 160 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.