Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD3400E0
Kod producenta: PA34VCNV
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387206393
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (zasilający, DisplayPort, HDMI, USB-C), instrukcja, karta gwarancyjna
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 81.7 x 37.0 x 9.2 cm
Przekątna ekranu: 34.10 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver)
Normy spełniane przez monitor: TUV-GS
Informacje dodatkowe: Daisy Chain, Adaptive Sync, HDR 10, presety ProArt
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 817.2 x (439.2~569.2) x 240 mm
Wielkość plamki: 0.232 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 10.80
Waga bez podstawy (kg): 7.80
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ProArt
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 26.90 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -15° / +15°
Nasycenie kolorów: 100% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2678 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProArt |
| Przekątna ekranu: | 34.10 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV-GS |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 100% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 26.90 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (zasilający, DisplayPort, HDMI, USB-C), instrukcja, karta gwarancyjna |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 817.2 x (439.2~569.2) x 240 mm |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 81.7 x 37.0 x 9.2 cm |
| Waga z podstawą (kg): | 10.80 |
| Waga bez podstawy (kg): | 7.80 |
| Informacje dodatkowe: | Daisy Chain, Adaptive Sync, HDR 10, presety ProArt |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.