Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMDELKOP1591
Kod producenta: N4016VDT3030SFFEMEA01_32
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901443353850
Wersja HDMI: 1.4b
Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Bronze
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Wibracje podczas przechowywania: 1,37 G
Obudowa: SFF
Ilość portów HDMI: 1
Wstrząsy podczas pracy: 40 G
Kolor produktu: Czarny
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 3
Wstrząsy podczas przechowywania: 105 G
Gniazda pamięci: DIMM x 2
Ilość złączy SATA III: 1
Wibracje podczas pracy: 0,26 G
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Oprogramowanie próbne: McAfee 12 Months Business Security,Microsoft Office Trial
Zasilanie: 180 W
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Producent karty WLAN: Realtek
Typ produktu: PC
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Mysz jest dostępna tylko na wybranych rynkach: Tak
Wbudowana karta graficzna: Tak
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Klawiatura jest dostępna tylko na wybranych rynkach: Tak
Dołączone oprogramowanie: Windows System Driver
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Ostrzeżenia: Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu.,Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpiecz
Nośniki: SSD
Model urządzenia wejściowego: Dell KM5221W Wireless Keyboard and Mouse
Wersja TPM: 2.0
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Model kontrolera WLAN: Realtek RTL8852BE
Możliwość podłączenia myszy: Przewodowa
Dołączony wyświetlacz: Nie
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): -15,2 - 10668 m
Możliwość podłączenia klawiatury: Przewodowa
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 65 °C
Efektywne rdzenie: 4
Dedykowana karta graficzna: Nie
Przewody: Prąd przemienny
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,5 GHz
Liczba procesorów: 1
Generacja procesora: Intel Core i5-14xxx
Wydajne rdzenie: 6
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Maksymalna moc turbo: 148 W
Liczba rdzeni procesora: 10
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac)
Podstawowa moc procesora: 65 W
Model procesora: i5-14400
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Typ dysku SSD: M.2
Liczba wątków: 16
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): -15,2 - 3048 m
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Producent procesora: Intel
Kensington Lock: Tak
Napięcie wejściowe zasilacza: 90 - 264 V
Cache procesora: 20 MB
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Pamięć RAM: 32 GB
Układ płyty głównej: Intel B660
Maksymalne taktowanie procesora: 4,7 GHz
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Wi-Fi: Tak
Przeznaczenie: Pionowa
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Bluetooth: Tak
Napęd optyczny: Nie
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 2,5 GHz,1,8 GHz
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 730
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,7 GHz
Przewodowa sieć LAN: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
NVMe: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Wyjście liniowe: Tak
Łączna liczba złączy SATA: 2
Głębokość produktu: 292 mm
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wersja DisplayPort: 1.4
Szerokość produktu: 92,6 mm
Liczba portów USB 2.0: 4
Częstotliwość wejściowa zasilania: 47/63 Hz
Wysokość produktu: 290 mm
System dźwięku: Dźwięk wysokiej jakości
Waga produktu: 4,72 kg
Ilość DisplayPort: 1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4013 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 730 |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Pamięć RAM: | 32 GB |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 2 |
| Obudowa: | SFF |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Pionowa |
| Kensington Lock: | Tak |
| Zasilanie: | 180 W |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Częstotliwość wejściowa zasilania: | 47/63 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 90 - 264 V |
| Waga produktu: | 4,72 kg |
| Wysokość produktu: | 290 mm |
| Szerokość produktu: | 92,6 mm |
| Głębokość produktu: | 292 mm |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | -15,2 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 35 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania: | 105 G |
| Wstrząsy podczas pracy: | 40 G |
| Wibracje podczas pracy: | 0,26 G |
| Wibracje podczas przechowywania: | 1,37 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | -15,2 - 10668 m |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,7 GHz |
| Liczba procesorów: | 1 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,5 GHz |
| Cache procesora: | 20 MB |
| Liczba wątków: | 16 |
| Maksymalna moc turbo: | 148 W |
| Model procesora: | i5-14400 |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,7 GHz |
| Generacja procesora: | Intel Core i5-14xxx |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 2,5 GHz,1,8 GHz |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Producent procesora: | Intel |
| Dołączone oprogramowanie: | Windows System Driver |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Producent karty WLAN: | Realtek |
| Model kontrolera WLAN: | Realtek RTL8852BE |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Typ produktu: | PC |
| System dźwięku: | Dźwięk wysokiej jakości |
| Układ płyty głównej: | Intel B660 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Przewodowa |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Model urządzenia wejściowego: | Dell KM5221W Wireless Keyboard and Mouse |
| Możliwość podłączenia myszy: | Przewodowa |
| Mysz jest dostępna tylko na wybranych rynkach: | Tak |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Klawiatura jest dostępna tylko na wybranych rynkach: | Tak |
| Oprogramowanie próbne: | McAfee 12 Months Business Security,Microsoft Office Trial |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Nośniki: | SSD |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Wersja HDMI: | 1.4b |
| Łączna liczba złączy SATA: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 4 |
| Ilość złączy SATA III: | 1 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wyjście liniowe: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Ostrzeżenia: | Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu.,Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.