Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMAAAPIM0330
Kod producenta: KOMAAAPIM0330
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901443334361
Typ magistrali: DMI4
Port wyjścia S/PDIF: Nie
Gniazda pamięci: DIMM x 2
Liczba procesorów: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 4
Układ pamięci: 1 x 8 GB
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Gniazdko wyjścia DC: Nie
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Wydajne rdzenie: 4
Liczba rdzeni procesora: 4
Ilość złączy SATA III: 4
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Maksymalna moc turbo: 89 W
Model procesora: i3-12100
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Nie
Zasilanie: 300 W
Producent pamięci wewnętrznej: Samsung
Taktowanie procesora: 3,3 GHz
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Gniazdo procesora: LGA 1700
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Typ produktu: PC
Światłowodowy port NIC (Flex I/O): Nie
Liczba wątków: 8
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Wbudowana karta graficzna: Tak
Format płyty głównej: Micro ATX
Producent procesora: Intel
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Dołączone oprogramowanie: Bitdefender Internet Security
Podstawowa moc procesora: 60 W
Cache procesora: 12 MB
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Typ procesora: Intel® Core™ i3
Typ dysku SSD: M.2
Komponenty wewnętrzne: MSI PRO H610M-E DDR4 / SAMSUNG DDR4 / Goodram PX500 gen.2 / Chieftec UNI BS-10B-300-FOB
Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™: Nie
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Układ płyty głównej: Intel H610
Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 5
Napięcie wejściowe zasilacza: 100-240 V
Wi-Fi: Nie
Nośniki: SSD
Pamięć RAM: 8 GB
Bluetooth: Nie
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 3,3 GHz
Przewodowa sieć LAN: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home PL
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,3 GHz
Kontroler LAN: Realtek RTL8111H
NVMe: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Maksymalna konfiguracja CPU: 1
Generacja procesora: 12th gen Intel® Core™ i3
Głębokość produktu: 290 mm
Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): 1
Napęd optyczny: Nie
Szerokość produktu: 145 mm
Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): 1
Technologia CUDA: Nie
Wysokość produktu: 343 mm
Dołączony wyświetlacz: Nie
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 730
Waga produktu: 10 kg
Obsługa wirtualnej rzeczywistości: Nie
Wejście liniowe: Tak
Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Bronze
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Wyjście liniowe: Nie
System chłodzenia wodnego: Nie
Kanały wyjścia audio: 7.1 kan.
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Okienko: Nie
Układ audio: Realtek ALC897
Liczba portów PS/2: 1
Obudowa: Mini Tower
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Wyjścia słuchawkowe: 1
Ilość zatok 2,5 ": 1
Korekcja ECC: Nie
Port DVI: Nie
Odnowiony: Nie
AMD FreeSync: Nie
NVIDIA GameWorks VR: Nie
Liczba portów USB 2.0: 6
Ilość zatok 5.25": 1
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Mikrofon: Tak
Materiał obudowy: Metal, Plastik
NVIDIA G-SYNC: Nie
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Nie
Ilość zatok 3.5": 1
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Standard VESA: Nie
Dedykowana karta graficzna: Nie
Ilość portów HDMI: 1
Kolor produktu: Czarny
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2643 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Komponenty wewnętrzne: | MSI PRO H610M-E DDR4 / SAMSUNG DDR4 / Goodram PX500 gen.2 / Chieftec UNI BS-10B-300-FOB |
| Dołączone oprogramowanie: | Bitdefender Internet Security |
| Podstawowa moc procesora: | 60 W |
| Gniazdo procesora: | LGA 1700 |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 3,3 GHz |
| Generacja procesora: | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Maksymalna moc turbo: | 89 W |
| Liczba procesorów: | 1 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,3 GHz |
| Typ magistrali: | DMI4 |
| Producent procesora: | Intel |
| Model procesora: | i3-12100 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Liczba wątków: | 8 |
| Taktowanie procesora: | 3,3 GHz |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i3 |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| NVIDIA GameWorks VR: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 730 |
| Technologia CUDA: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Producent pamięci wewnętrznej: | Samsung |
| Układ pamięci: | 1 x 8 GB |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 2 |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Korekcja ECC: | Nie |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Obudowa: | Mini Tower |
| Odnowiony: | Nie |
| Ilość zatok 2,5 ": | 1 |
| Ilość zatok 5.25": | 1 |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastik |
| Standard VESA: | Nie |
| Ilość zatok 3.5": | 1 |
| System chłodzenia wodnego: | Nie |
| Okienko: | Nie |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Zasilanie: | 300 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 100-240 V |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Szerokość produktu: | 145 mm |
| Głębokość produktu: | 290 mm |
| Wysokość produktu: | 343 mm |
| Waga produktu: | 10 kg |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kontroler LAN: | Realtek RTL8111H |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Bluetooth: | Nie |
| Typ produktu: | PC |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości: | Nie |
| Format płyty głównej: | Micro ATX |
| Kanały wyjścia audio: | 7.1 kan. |
| Układ audio: | Realtek ALC897 |
| Układ płyty głównej: | Intel H610 |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): | 1 |
| Maksymalna konfiguracja CPU: | 1 |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home PL |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™: | Nie |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: | 5 |
| Nośniki: | SSD |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Wejście liniowe: | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Nie |
| Wyjście liniowe: | Nie |
| Mikrofon: | Tak |
| Światłowodowy port NIC (Flex I/O): | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Nie |
| Liczba portów USB 2.0: | 6 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 4 |
| Liczba portów PS/2: | 1 |
| Port DVI: | Nie |
| Ilość złączy SATA III: | 4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF: | Nie |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.