Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: TABLEVTZA0258
Kod producenta: ZAEG0022PL
Stan magazynowy: 7 szt.
Kod EAN: 198155121944
WWAN: Nie
Język klawiatury: Amerykański międzynarodowy
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Akcelerometr: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),802.11b
Żyroskop: Tak
Wersja Bluetooth: 5.4
Rysik: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 3,3 GHz
Czujnik Halla: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Platforma: Android
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Nie
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Qualcomm Hexagon
Nośniki: UFS
Wydajność NPU do: 20 TOPs
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Szybkie ładowanie: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Android 14
Zasilanie USB: Nie
Liczba rdzeni procesora: 8
Rozpoznawanie twarzy: Tak
Model procesora: 8 Gen 3
Generacja sieci mobilnej: Nieobsługiwany
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 11 h
Powłoka nieodbijająca światła: Tak
Producent procesora: Qualcomm
Układ: Ciemnopopielaty
Wymagana moc ładowania (maks): 45 W
Bluetooth: Tak
Rozdzielczość przedniej kamery: 13 Mpix
Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: 2 Mpix
Głębokość produktu: 188,3 mm
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Port ładowania USB typu C: Tak
Szerokość produktu: 290,9 mm
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz
Ostrzeżenia: Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Unikać kontaktu z cieczą.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.
Wysokość produktu: 80 mm
Zasilacz sieciowy: Nie
Technologia dolby: Dolby Atmos
Waga produktu: 640 g
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Tak
Kolor produktu: Morski
Przednia kamera: Tak
Wsparcie aplikacji Google: Gmail,Google Maps,Google Docs,Google Kids Space,Google Music,Google Photos,Google Drive,Google Chrome,YouTube,Google Sheets,Google Duo,Google Play
Jasność: 650 cd/m2
Klawiatura z podświetleniem: Nie
Typ złącza dokowania: Lenovo Pogo Pin
Klawiatura w zestawie: Tak
Ilość wbudowanych głośników: 6
Dołączony akumulator: Tak
Pojemność baterii: 10200 mAh
Połączenie głosowe: Nie
Typ procesora: Qualcomm Snapdragon
Łączność z siecią komórkową: Nie
Typ aparatu tylnego: Podwójny obiektyw
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Przekątna ekranu: 32,3 cm (12.7")
Pamięć RAM: 16 GB
Rozdzielczość tylnej kamery: 13 Mpix
Czytnik linii papilarnych: Tak
Typ pamięci RAM: LPDDR5x-SDRAM
Klasa wydajności energetycznej: F
Nazwa koloru: Tidal Teal
Technologia wyświetlacza: LTPS
Producent głośników: Harman Kardon
Pamięć wbudowana: 256 GB
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Typ karty SIM: Nie
Typ HD: 3K
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Rozdzielczość: 2944 x 1840 px
NFC: Nie
Ekran dotykowy: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3239 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,3 GHz |
| Producent procesora: | Qualcomm |
| Model procesora: | 8 Gen 3 |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5x-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Nazwa koloru: | Tidal Teal |
| Kolor produktu: | Morski |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Zasilanie USB: | Nie |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks): | 45 W |
| Wysokość produktu: | 80 mm |
| Szerokość produktu: | 290,9 mm |
| Waga produktu: | 640 g |
| Głębokość produktu: | 188,3 mm |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),802.11b |
| WWAN: | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ karty SIM: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.4 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Generacja sieci mobilnej: | Nieobsługiwany |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Wsparcie aplikacji Google: | Gmail,Google Maps,Google Docs,Google Kids Space,Google Music,Google Photos,Google Drive,Google Chrome,YouTube,Google Sheets,Google Duo,Google Play |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
| Rysik: | Tak |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Przekątna ekranu: | 32,3 cm (12.7") |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Technologia wyświetlacza: | LTPS |
| Powłoka nieodbijająca światła: | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Jasność: | 650 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Typ HD: | 3K |
| Rozdzielczość: | 2944 x 1840 px |
| Producent głośników: | Harman Kardon |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Technologia dolby: | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych głośników: | 6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 14 |
| Platforma: | Android |
| Nośniki: | UFS |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Typ złącza dokowania: | Lenovo Pogo Pin |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Pojemność baterii: | 10200 mAh |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 11 h |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 13 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: | 2 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Przednia kamera: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Nie |
| Język klawiatury: | Amerykański międzynarodowy |
| Ostrzeżenia: | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Unikać kontaktu z cieczą.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Połączenie głosowe: | Nie |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Qualcomm Hexagon |
| Wydajność NPU do: | 20 TOPs |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.