Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMHP-ALL0370
Kod producenta: A54Z3ET
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 198828087959
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Jasność: 250 cd/m2
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): 1
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Typ produktu: All-in-One PC
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Typ anteny: 2x2
Wbudowane głośniki: Nie
Narzędzia do zarządzania HP: HP Client Catalog (do pobrania); Pakiety sterowników HP (do pobrania); HP Image Assistant (do pobrania); Biblioteka HP Client Management Script Library (do pobrania); HP Manageability Integration Kit
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Wbudowany mikrofon: Tak
Wersja TPM: 2.0
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Generacja procesora: Intel Core i7-14xxx
Wbudowana karta graficzna: Tak
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Nośniki: SSD
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Klawiatura w zestawie: Tak
Ekran matowy: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Typ procesora: Intel® Core™ i7
Możliwość podłączenia myszy: Przewodowa
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Typ HD: Full HD
Typ matrycy: IPS
Możliwość podłączenia klawiatury: Przewodowa
Dołączony wyświetlacz: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Rodzaj pamięci: DIMM/SO-DIMM
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Pozycjonowanie na rynku: Na co dzień
Przekątna ekranu: 23,8"
Typ dysku SSD: M.2
Układ audio: Realtek ALC3252
Ekran dotykowy: Nie
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Prędkość zegara pamięci: 4800 MHz
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Pamięć RAM: 16 GB
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Wersja Bluetooth: 5.3
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Dedykowana karta graficzna: Nie
Zakres wilgotności względnej: 5 - 90%
NVMe: Tak
Typ pamięci procesora: L3
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C
Gwarancja producenta: Roczna (1/1/1) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części, robociznę i naprawę w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP w następnym dniu rob
Liczba rdzeni procesora: 20
Waga (z podstawą): 7,77 kg
Nazwa koloru: Jack black
Model procesora: i7-14700T
Wysokość urządzenia (z podstawą): 379,4 mm
HP JumpStart: Tak
Taktowanie procesora: 1,3 GHz
Szerokość urządzenia (z podstawą): 539,3 mm
Segment HP: Biznes
Liczba wątków: 28
Głębokość urządzenia (z podstawą): 225 mm
HP Support Assistant: Tak
Producent procesora: Intel
Kensington Lock: Tak
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Długość przekątnej ekranu (cm): 60,5 cm
Cache procesora: 33 MB
Maksymalne taktowanie procesora: 5 GHz
Oprogramowanie przed instalacją: Oprogramowanie HP Noise Cancellation; HP Support Assistant; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE; Opro
Układ płyty głównej: Intel Q670
Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™: Tak
Wysokość opakowania: 462 mm
Wi-Fi: Tak
Dołączona myszka: Tak
Głębokość opakowania: 240 mm
Bluetooth: Tak
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 5
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 770
Waga wraz z opakowaniem: 12,7 kg
Przewodowa sieć LAN: Tak
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Szerokość opakowania: 660 mm
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 5
Ilość DisplayPort: 1
Wersja HDMI: 1.4
Waga produktu: 7,77 kg
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Suma megapikseli: 5 MP
Obudowa: All-in-One
Obsługiwana moc adaptera AC: 120 W
Ilość portów HDMI: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3
Kolor produktu: Czarny
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): 34
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): 40
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Paleta barw: 72%
Układ pamięci: 2 x 8 GB
Producent karty WLAN: Intel
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): 1
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5459 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj pamięci: | DIMM/SO-DIMM |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Układ pamięci: | 2 x 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Kensington Lock: | Tak |
| Nazwa koloru: | Jack black |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 120 W |
| Wysokość opakowania: | 462 mm |
| Głębokość opakowania: | 240 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 539,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 12,7 kg |
| Waga produktu: | 7,77 kg |
| Szerokość opakowania: | 660 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 225 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 379,4 mm |
| Waga (z podstawą): | 7,77 kg |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 35 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 4800 MHz |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 770 |
| Cache procesora: | 33 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 20 |
| Producent procesora: | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5 GHz |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora: | i7-14700T |
| Gwarancja producenta: | Roczna (1/1/1) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części, robociznę i naprawę w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP w następnym dniu roboczym u klienta dla komputerów stacjonarnych. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Liczba wątków: | 28 |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Generacja procesora: | Intel Core i7-14xxx |
| Taktowanie procesora: | 1,3 GHz |
| Pozycjonowanie na rynku: | Na co dzień |
| Układ płyty głównej: | Intel Q670 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Możliwość podłączenia myszy: | Przewodowa |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Przewodowa |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Typ matrycy: | IPS |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Paleta barw: | 72% |
| Typ HD: | Full HD |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Ekran matowy: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Układ audio: | Realtek ALC3252 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Oprogramowanie przed instalacją: | Oprogramowanie HP Noise Cancellation; HP Support Assistant; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE; Opro |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 3 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Suma megapikseli: | 5 MP |
| Obudowa: | All-in-One |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 60,5 cm |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™: | Tak |
| Dołączony wyświetlacz: | Tak |
| HP JumpStart: | Tak |
| Narzędzia do zarządzania HP: | HP Client Catalog (do pobrania); Pakiety sterowników HP (do pobrania); HP Image Assistant (do pobrania); Biblioteka HP Client Management Script Library (do pobrania); HP Manageability Integration Kit |
| Segment HP: | Biznes |
| HP Support Assistant: | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): | 34 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): | 1 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): | 1 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): | 40 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e): | 5 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.