Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBSD
Kod producenta: 83CV00DVPB
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 199272129141
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Typ matrycy: OLED
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Nośniki: SSD
Pamięć RAM: 16 GB
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
Port ładowania USB typu C: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Typ pamięci RAM: LPDDR5-SDRAM
Przekątna ekranu: 14"
Rozdzielczość aparatu - przód: 1920 x 1080 px
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Czytnik linii papilarnych: Nie
WWAN: Niezainstalowany
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 0,7 GHz,1,2 GHz
Moc głośnika: 2 W
Układ audio: Realtek ALC3306
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,5 GHz
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Prędkość zegara pamięci: 6400 MHz
NVMe: Tak
Zasilanie USB: Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Nazwa koloru: Luna Grey
Wersja HDMI: 2.1
Windows Hello: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Arc Graphics
Przestrzeń barw RGB: DCI-P3
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: 2
Dedykowana karta graficzna: Nie
Paleta barw: 100%
Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 2,5 GHz
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Oprogramowanie próbne: Office
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Liczba rdzeni procesora: 14
Typ anteny: 2x2
Technologia High Dynamic Range (HDR): DisplayHDR Tak Black 500,Dolby Vision
Model procesora: 125H
Podświetlenie LED: Tak
Ilość wbudowanych mikrofonów: 4
Liczba wątków: 18
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Ilość portów Thunderbolt 4: 2
Producent procesora: Intel
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Seria 1)
Powierzchnia wyświetlacza: Połysk
Cache procesora: 18 MB
Typ HD: WUXGA
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Układ płyty głównej: Intel SoC
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Bluetooth: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Wersja TPM: 2.0
Przewodowa sieć LAN: Nie
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Głębokość produktu: 221 mm
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Efektywne rdzenie: 8
Szerokość produktu: 312 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,6 GHz
Wysokość produktu: 14,9 mm
Wersja Bluetooth: 5.3
Wydajne rdzenie: 4
Waga produktu: 1,39 kg
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Maksymalna moc turbo: 115 W
Materiał obudowy: Aluminium
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Podstawowa moc procesora: 28 W
Kolor produktu: Szary
Maksymalne taktowanie procesora: 4,5 GHz
Typ przedniej kamery: Full HD
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Arc Graphics
Przednia kamera: Tak
Jasność: 400 cd/m2
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Typ produktu: Laptop
Ilość portów HDMI: 1
Klawiatura numeryczna: Nie
Wbudowany mikrofon: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Wbudowana karta graficzna: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Ilość wbudowanych głośników: 4
Pojemność baterii: 65 Wh
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Typ dysku SSD: M.2
Typ procesora: Intel Core Ultra 5
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4199 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Waga produktu: | 1,39 kg |
| Szerokość produktu: | 312 mm |
| Wysokość produktu: | 14,9 mm |
| Głębokość produktu: | 221 mm |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Połysk |
| Bluetooth: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Przestrzeń barw RGB: | DCI-P3 |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Paleta barw: | 100% |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Typ matrycy: | OLED |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Typ produktu: | Laptop |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Nazwa koloru: | Luna Grey |
| Oprogramowanie próbne: | Office |
| Kolor produktu: | Szary |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Arc Graphics |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Arc Graphics |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 6400 MHz |
| Producent procesora: | Intel |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,6 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,5 GHz |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 0,7 GHz,1,2 GHz |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Model procesora: | 125H |
| Liczba rdzeni procesora: | 14 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,5 GHz |
| Windows Hello: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Typ HD: | WUXGA |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | DisplayHDR Tak Black 500,Dolby Vision |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Przednia kamera: | Tak |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Układ audio: | Realtek ALC3306 |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 4 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Cache procesora: | 18 MB |
| Liczba wątków: | 18 |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 2,5 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej: | 700 MHz |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: | 2 |
| NVMe: | Tak |
| Nośniki: | SSD |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Podstawowa moc procesora: | 28 W |
| Maksymalna moc turbo: | 115 W |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 2 |
| Pojemność baterii: | 65 Wh |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1920 x 1080 px |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.