Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBSE
Kod producenta: 83K700AWPB
Stan magazynowy: 29 szt.
Kod EAN: 199272078586
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Cache procesora: 16 MB
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Obsługiwane karty pamięci: SD
Układ płyty głównej: AMD SoC
Wersja Bluetooth: 5.3
Wersja TPM: 2.0
Bluetooth: Tak
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Ekran matowy: Tak
Przewodowa sieć LAN: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Zasilacz sieciowy: Tak
Głębokość produktu: 239,5 mm
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Szerokość produktu: 343,4 mm
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Typ przedniej kamery: HD
Waga produktu: 1,59 kg
Przednia kamera: Tak
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium, Poliwęglan (PC)
Maksymalne taktowanie procesora: 4,45 GHz
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Kolor produktu: Szary
Napęd optyczny: Nie
Klawiatura numeryczna: Tak
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 1
Model wbudowanej karty graficznej: AMD Radeon 660M
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Ilość wbudowanych głośników: 2
Maksymalna pojemność pamięci: 24 GB
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Łączność z siecią komórkową: Nie
Jasność: 300 cd/m2
Ilość portów HDMI: 1
Typ dysku SSD: M.2
Typ produktu: Laptop
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Wbudowany mikrofon: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Pamięć RAM: 24 GB
Wbudowana karta graficzna: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Pojemność baterii: 60 Wh
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Typ procesora: AMD Ryzen™ 5
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Producent wbudowanego procesora graficznego: AMD
Nośniki: SSD
NVMe: Tak
Typ matrycy: IPS
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Nazwa koloru: Luna Grey
Rodzaj pamięci: Zintegrowana + SO-DIMM
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Wersja HDMI: 1.4
Przekątna ekranu: 15,3"
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Czytnik linii papilarnych: Nie
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Prędkość zegara pamięci: 4800 MHz
Paleta barw: 45%
Port ładowania USB typu C: Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Typ zintegrowanej karty graficznej: AMD Radeon
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Piktogram(y) zagrożenia: GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS07: Substancje drażniące
Dedykowana karta graficzna: Nie
Typ anteny: 2x2
Ostrzeżenia: Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Typ pamięci procesora: L3
Podświetlenie LED: Tak
WWAN: Niezainstalowany
Liczba rdzeni procesora: 6
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Generacja procesora: AMD Ryzen 7000 Series
Moc głośnika: 2 W
Model procesora: 7533HS
Typ HD: WUXGA
Zasilanie USB: Tak
Taktowanie procesora: 3,3 GHz
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Windows Hello: Tak
Liczba wątków: 12
Ekran dotykowy: Nie
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Producent procesora: AMD
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2999 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Głębokość produktu: | 239,5 mm |
| Szerokość produktu: | 343,4 mm |
| Waga produktu: | 1,59 kg |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 1 |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon 660M |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | AMD Radeon |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Typ procesora: | AMD Ryzen™ 5 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Windows Hello: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Typ matrycy: | IPS |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Paleta barw: | 45% |
| Ekran matowy: | Tak |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Typ HD: | WUXGA |
| Kolor produktu: | Szary |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Materiał obudowy: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium, Poliwęglan (PC) |
| Typ produktu: | Laptop |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Obsługiwane karty pamięci: | SD |
| Nazwa koloru: | Luna Grey |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Układ płyty głównej: | AMD SoC |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 24 GB |
| Pamięć RAM: | 24 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 4800 MHz |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | AMD |
| Model procesora: | 7533HS |
| Cache procesora: | 16 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,45 GHz |
| Liczba wątków: | 12 |
| Taktowanie procesora: | 3,3 GHz |
| Producent procesora: | AMD |
| Generacja procesora: | AMD Ryzen 7000 Series |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 15,3" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Nośniki: | SSD |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność baterii: | 60 Wh |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia: | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.