Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPDLNCGUT0T0
Kod producenta: Latitude3550-XC02
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6910012903463
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Gwarancja producenta: 36
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Warunki serwisowe: 3Y NBD
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Pojemność baterii: 3567 mAh
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Czytnik linii papilarnych: Tak
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Dołączone oprogramowanie: Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku)
Pojemność dysku: 1 TB
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 240 x 359 x 18,1
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Waga (kg): 1.810
Złącze HDMI: HDMI x1
Informacje dodatkowe: Windows Hello
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i7-1355U Processor (12M Cache, up to 5.1GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: Intel Core i7
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion 3 cell battery
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: Latitude
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: DDR5-5600
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 4x : 3x 3.2 Gen 1 + 1x Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 32
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 8720 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Latitude |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i7-1355U Processor (12M Cache, up to 5.1GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | DDR5-5600 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 32 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 3x 3.2 Gen 1 + 1x Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii: | 3567 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 240 x 359 x 18,1 |
| Waga (kg): | 1.810 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie: | Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku) |
| Warunki serwisowe: | 3Y NBD |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz |
| Informacje dodatkowe: | Windows Hello |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.