Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KOMLEVALL1062
Kod producenta: F0J2001HPB
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 198157313521
Wersja Bluetooth: 5.4
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,6 GHz
Wi-Fi: Tak
Waga (z podstawą): 8,4 kg
Wydajne rdzenie: 4
Bluetooth: Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą): 565,5 mm
Maksymalna moc turbo: 115 W
Przewodowa sieć LAN: Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą): 613,6 mm
Podstawowa moc procesora: 28 W
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Głębokość urządzenia (z podstawą): 235 mm
Łączność z siecią komórkową: Nie
Kolor produktu: Szary
Typ dysku SSD: M.2
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Jasność: 400 cd/m2
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Pamięć RAM: 16 GB
Typ produktu: All-in-One PC
Maksymalne taktowanie procesora: 4,5 GHz
Typ pamięci RAM: LPDDR5x-SDRAM
Wbudowane głośniki: Tak
Dołączona myszka: Tak
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Wbudowany mikrofon: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Arc Graphics
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 0,7 GHz,1,2 GHz
Wbudowana karta graficzna: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,5 GHz
Klawiatura w zestawie: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
NVMe: Tak
Typ procesora: Intel Core Ultra 5
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Ilość portów HDMI: 2
Nazwa koloru: Luna Grey
Typ matrycy: IPS
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Producent głośników: JBL
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
Obsługiwana moc adaptera AC: 135 W
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Suma megapikseli: 5 MP
Przekątna ekranu: 27"
Ostrzeżenia: Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Obsługa typów danych AI na NPU: Int8,FP32,FP16
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3
Obsługa rzadkości: Tak
Nośniki: SSD
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Maksymalna częstotliwość NPU: 1,4 GHz
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Paleta barw: 99%
Obsługa efektów Windows Studio: Tak
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Moc wyjściowa (RMS): 16 W
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: Windows ML,OpenVINO,ONNX RT,DirectML
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro
Moc adaptera AC: 135 W
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Prędkość zegara pamięci: 7467 MHz
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 2
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: 2
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Typ anteny: 2x2
Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 2,5 GHz
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Arc Graphics
Ilość głośników: 4
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Dedykowana karta graficzna: Nie
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Seria 1)
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Wersja TPM: 2.0
Liczba rdzeni procesora: 14
Typ HD: Quad HD
Ekran matowy: Tak
Model procesora: 125H
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Możliwość podłączenia myszy: Bezprzewodowy
Liczba wątków: 18
Ekran dotykowy: Nie
Możliwość podłączenia klawiatury: Bezprzewodowy
Producent procesora: Intel
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Cache procesora: 18 MB
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Efektywne rdzenie: 8
Układ płyty głównej: Intel SoC
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6119 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Prędkość zegara pamięci: | 7467 MHz |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5x-SDRAM |
| Kolor produktu: | Szary |
| Nazwa koloru: | Luna Grey |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Moc adaptera AC: | 135 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 613,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 235 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 565,5 mm |
| Waga (z podstawą): | 8,4 kg |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Wersja Bluetooth: | 5.4 |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Możliwość podłączenia myszy: | Bezprzewodowy |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Bezprzewodowy |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Typ HD: | Quad HD |
| Typ matrycy: | IPS |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Paleta barw: | 99% |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 0,7 GHz,1,2 GHz |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Podstawowa moc procesora: | 28 W |
| Maksymalna moc turbo: | 115 W |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,5 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 14 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,5 GHz |
| Model procesora: | 125H |
| Liczba wątków: | 18 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Cache procesora: | 18 MB |
| Producent procesora: | Intel |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej: | 700 MHz |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: | 2 |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 2,5 GHz |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Arc Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Arc Graphics |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Ilość głośników: | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS): | 16 W |
| Producent głośników: | JBL |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Nośniki: | SSD |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 3 |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Suma megapikseli: | 5 MP |
| Ostrzeżenia: | Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. |
| Obsługa typów danych AI na NPU: | Int8,FP32,FP16 |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: | Windows ML,OpenVINO,ONNX RT,DirectML |
| Obsługa rzadkości: | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Obsługa efektów Windows Studio: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość NPU: | 1,4 GHz |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 135 W |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.