Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBPD
Kod producenta: 21Q60008PB
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 198155877810
Klawisz copilot: Tak
Moc adaptera AC: 65 W
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
NFC: Nie
Typ anteny: 2x2
Wydajne rdzenie: 4
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Arc Graphics
WWAN: Niezainstalowany
Podświetlenie LED: Tak
Maksymalna moc turbo: 37 W
Dedykowana karta graficzna: Nie
Funkcja USB Sleep-and-Charge: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Rozmiar dysku SSD M.2: 2242 (22 x 42 mm)
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Porty USB Sleep-and-Charge: 1
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Series 2)
Podstawowa moc procesora: 17 W
Liczba rdzeni procesora: 8
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Typ HD: 2.8K
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Model procesora: 258V
Czytnik Smart card: Nie
Rozdzielczość: 2880 x 1800 px
Typ przedniej kamery: Ultra HD
Liczba wątków: 8
Przednia kamera: Tak
Producent procesora: Intel
Obsługa rzadkości: Tak
Ekran dotykowy: Tak
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Cache procesora: 12 MB
Obsługa efektów Windows Studio: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Klawiatura numeryczna: Nie
Układ płyty głównej: Intel SoC
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: ONNX RT,OpenVINO,WebNN,Windows ML,DirectML
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Bluetooth: Tak
Moc głośnika: 2 W
Wersja Bluetooth: 5.4
Ilość wbudowanych głośników: 4
Przewodowa sieć LAN: Nie
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Łączność z siecią komórkową: Nie
Głębokość produktu: 228,5 mm
Całkowita wydajność procesora do: 115 TOPs
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Typ dysku SSD: M.2
Szerokość produktu: 339,6 mm
Wydajność NPU do: 47 TOPs
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Wysokość produktu: 12,9 mm
Zasilanie USB: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Pamięć RAM: 32 GB
Waga produktu: 1,4 kg
Windows Hello: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,8 GHz
Typ pamięci RAM: LPDDR5x-SDRAM
Materiał obudowy: Aluminium
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: 4
Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™: Tak
Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,7 GHz
Napęd optyczny: Nie
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Kolor produktu: Szary
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Arc Graphics 140V
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 2,2 GHz
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Technologia High Dynamic Range (HDR): DisplayHDR Tak Black 600,Dolby Vision
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,8 GHz
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Maksymalna wysokość transportu: 3048 m
Ilość portów HDMI: 1
NVMe: Tak
Jasność: 500 cd/m2
Rozdzielczość przedniej kamery: 8 Mpix
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Ochrona hasłem: Tak
Certyfikaty: ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 10.0 Intel Evo Platform Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) MIL-STD-810H military test passed
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
System dźwięku: Dolby Atmos
Typ produktu: Laptop
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Wersja HDMI: 2.1
Wbudowany mikrofon: Tak
Ilość portów Thunderbolt 4: 2
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 2200 MHz
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1
Wbudowana karta graficzna: Tak
Certyfikaty zgodności: RoHS
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 2200 MHz
Przestrzeń barw RGB: DCI-P3
Pojemność baterii: 80 Wh
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Nośniki: SSD
Powłoka nieodbijająca światła: Tak
Paleta barw: 100%
Dołączone oprogramowanie: Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now
Współczynnik kontrastu (typowy): 100000:1
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Język systemu operacyjnego: Francuska,Angielski
Typ procesora: Intel Core Ultra 7
Copilot+ PC: Tak
Producent karty WLAN: Intel
Typ matrycy: OLED
Typ pamięci SSD: TLC
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Port ładowania USB typu C: Tak
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 7 BE201
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Microsoft Copilot: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Przekątna ekranu: 15,3"
Wersja TPM: 2.0
Układ audio: Cirrus Logic CS42L43
Wydajność GPU do: 64 TOPs
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Czytnik linii papilarnych: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Prędkość zegara pamięci: 8533 MHz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 13507 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Głębokość produktu: | 228,5 mm |
| Szerokość produktu: | 339,6 mm |
| Wysokość produktu: | 12,9 mm |
| Waga produktu: | 1,4 kg |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Windows Hello: | Tak |
| Czytnik Smart card: | Nie |
| Przestrzeń barw RGB: | DCI-P3 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Arc Graphics |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Arc Graphics 140V |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Kolor produktu: | Szary |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™: | Tak |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,8 GHz |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Liczba wątków: | 8 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Prędkość zegara pamięci: | 8533 MHz |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5x-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM: | 32 GB |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| NFC: | Nie |
| Wersja Bluetooth: | 5.4 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Paleta barw: | 100% |
| Typ matrycy: | OLED |
| Bluetooth: | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | DisplayHDR Tak Black 600,Dolby Vision |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Typ HD: | 2.8K |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Powłoka nieodbijająca światła: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Język systemu operacyjnego: | Francuska,Angielski |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,8 GHz |
| Model procesora: | 258V |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,7 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej: | 2200 MHz |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: | 4 |
| Producent procesora: | Intel |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 2,2 GHz |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Podstawowa moc procesora: | 17 W |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Maksymalna moc turbo: | 37 W |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Porty USB Sleep-and-Charge: | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Certyfikaty: | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 10.0 Intel Evo Platform Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) MIL-STD-810H military test passed |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Jasność: | 500 cd/m2 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Dołączone oprogramowanie: | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 100000:1 |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1800 px |
| Przekątna ekranu: | 15,3" |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Moc głośnika: | 2 W |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Układ audio: | Cirrus Logic CS42L43 |
| Microsoft Copilot: | Tak |
| Copilot+ PC: | Tak |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2242 (22 x 42 mm) |
| Typ pamięci SSD: | TLC |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| NVMe: | Tak |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Nośniki: | SSD |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Pojemność baterii: | 80 Wh |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix |
| Typ przedniej kamery: | Ultra HD |
| Przednia kamera: | Tak |
| Klawisz copilot: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Obsługa efektów Windows Studio: | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: | ONNX RT,OpenVINO,WebNN,Windows ML,DirectML |
| Wydajność GPU do: | 64 TOPs |
| Obsługa rzadkości: | Tak |
| Całkowita wydajność procesora do: | 115 TOPs |
| Wydajność NPU do: | 47 TOPs |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.