Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPDLNCFDS010
Kod producenta: N3421UVNB3440EMEA01
Stan magazynowy: 0 szt.
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Military standard: MIL-STD-810H
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Pojemność baterii (Wh): 41.0
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Gwarancja producenta: 36
Dodatki multimedialne: Wbudowany mikrofon
Warunki serwisowe: 3Y ProSupport
Czytnik linii papilarnych: Tak
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Czytnik kart: SD
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Kolor obudowy: Tytanowa szarość (Titanium Gray)
Maksymalna wielkość pamięci: 32 GB
Pojemność dysku: 512 GB
Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
Wymiary [G x S x W] (mm): 226,15 x 314 x 16,90 ~ 19,90
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Waga (kg): 1.540
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Informacje dodatkowe: Kensington Lock
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz + przewód
Wbudowane Audio: Realtek ALC3204
Wbudowana kamera internetowa: HD720p
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: WVA
Typ akumulatora / baterii: Li-Polimer 3 cell battery
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: Vostro
Rozdzielczość optymalna: 2240 x 1400 pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5
Przekątna ekranu: 14.00 cali
Porty USB: 3x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3689 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Vostro |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | WVA |
| Przekątna ekranu: | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 2240 x 1400 pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3204 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD720p |
| Czytnik kart: | SD |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Polimer 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh): | 41.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 226,15 x 314 x 16,90 ~ 19,90 |
| Waga (kg): | 1.540 |
| Kolor obudowy: | Tytanowa szarość (Titanium Gray) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Warunki serwisowe: | 3Y ProSupport |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz + przewód |
| Informacje dodatkowe: | Kensington Lock |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.