Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KOMLEVKOPM276
Kod producenta: 90W2008RPL
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 198156622143
Podstawowa moc procesora: 45 W
Waga produktu: 1,8 kg
Liczba portów USB 2.0: 1
Łączność z siecią komórkową: Nie
Obudowa: Mini PC
Ilość DisplayPort: 1
Typ dysku SSD: M.2
Kolor produktu: Szary
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Napięcie wejściowe zasilacza: 100 - 240 V
Układ pamięci: 2 x 8 GB
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Pamięć RAM: 16 GB
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Zasilanie: 150 W
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Typ produktu: Mini PC
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
Wbudowana karta graficzna: Tak
Nośniki: SSD
NVMe: Tak
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Objętość: 1 l
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Nazwa koloru: Cloud grey
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro
Częstotliwość wejściowa zasilania: 50/60 Hz
Dołączony wyświetlacz: Nie
System dźwięku: Dźwięk wysokiej jakości
Wersja HDMI: 2.1
Układ audio: Realtek ALC256
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 12192 m
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 60 °C
Dedykowana karta graficzna: Nie
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Typ anteny: 2x2
Liczba rdzeni procesora: 8
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Model procesora: i5-13420H
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Liczba wątków: 12
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Producent procesora: Intel
Ostrzeżenia: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu.,Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwe
Cache procesora: 12 MB
Wersja Bluetooth: 5.2
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Nie
Układ płyty głównej: Intel SoC
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Ilość portów Thunderbolt 4: 1
Wi-Fi: Tak
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Bluetooth: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C
Efektywne rdzenie: 4
Przewodowa sieć LAN: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,4 GHz
Głębokość produktu: 195 mm
Napęd optyczny: Nie
Wydajne rdzenie: 4
Szerokość produktu: 191,4 mm
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Maksymalna moc turbo: 95 W
Wysokość produktu: 39 mm
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3093 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Model procesora: | i5-13420H |
| Liczba wątków: | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,6 GHz |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Podstawowa moc procesora: | 45 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,4 GHz |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Maksymalna moc turbo: | 95 W |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Producent procesora: | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Układ pamięci: | 2 x 8 GB |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Kolor produktu: | Szary |
| Nazwa koloru: | Cloud grey |
| Obudowa: | Mini PC |
| Objętość: | 1 l |
| Częstotliwość wejściowa zasilania: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 100 - 240 V |
| Zasilanie: | 150 W |
| Głębokość produktu: | 195 mm |
| Szerokość produktu: | 191,4 mm |
| Waga produktu: | 1,8 kg |
| Wysokość produktu: | 39 mm |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 12192 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Układ audio: | Realtek ALC256 |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| System dźwięku: | Dźwięk wysokiej jakości |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 3 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu.,Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania. |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Nie |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.