Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KOMLEVKOPM205
Kod producenta: 12JF001WPB
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 197532322912
Mikrofon: Tak
Ochrona hasłem: Tak
Szerokość produktu: 100 mm
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Rodzaj ochrony hasłem: HDD,BIOS,Supervisor,Zasilanie włączone
Wysokość produktu: 274,8 mm
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Wersja DisplayPort: 1.4
Waga produktu: 4,5 kg
Ilość portów HDMI: 1
System dźwięku: Dźwięk wysokiej jakości
Okienko: Nie
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 4
Wersja HDMI: 2.1
Obudowa: SFF
Język systemu operacyjnego: Polski,Angielski
Kolor produktu: Czarny
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Producent karty WLAN: Intel
Gniazda pamięci: DIMM x 2
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
Układ pamięci: 1 x 8 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 12192 m
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Ostrzeżenia: Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu.,Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpiecz
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Obsługiwane karty pamięci: SDHC,SD,Memory Stick (MS),SDXC,MS PRO,xD,MMC
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 60 °C
Zasilanie: 260 W
Możliwość podłączenia myszy: Przewodowa
Nośniki: SSD
Typ anteny: 2x2
Typ produktu: PC
Możliwość podłączenia klawiatury: Przewodowa
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Ilość głośników: 1
Wbudowane głośniki: Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Generacja procesora: Intel® Core™ i7 13. generacji
Wbudowana karta graficzna: Tak
Efektywne rdzenie: 8
Dołączony wyświetlacz: Nie
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS,ErP,TCO
Klawiatura w zestawie: Tak
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 4,1 GHz
Układ audio: Realtek ALC623-CG
Typ procesora: Intel® Core™ i7
Wydajne rdzenie: 8
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Maksymalna moc turbo: 219 W
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Podstawowa moc procesora: 65 W
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Wersja Bluetooth: 5.1
Typ dysku SSD: M.2
Dedykowana karta graficzna: Nie
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Pamięć RAM: 8 GB
Liczba rdzeni procesora: 16
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Model procesora: i7-13700
Kensington Lock: Tak
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Liczba wątków: 24
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 2,1 GHz,1,5 GHz
Producent procesora: Intel
Maksymalne taktowanie procesora: 5,2 GHz
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 5,1 GHz
Cache procesora: 30 MB
Dołączona myszka: Tak
NVMe: Tak
Układ płyty głównej: Intel B660
Napęd optyczny: DVD±RW
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 770
Objętość: 7,4 l
Wi-Fi: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Nazwa koloru: Raven black
Bluetooth: Tak
Wyjście liniowe: Tak
Wysokość opakowania: 500 mm
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Głębokość opakowania: 390 mm
Przewodowa sieć LAN: Tak
Liczba portów USB 2.0: 2
Waga wraz z opakowaniem: 6,35 kg
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Ilość DisplayPort: 1
Szerokość opakowania: 195 mm
Głębokość produktu: 308 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3479 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Układ pamięci: | 1 x 8 GB |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 2 |
| Objętość: | 7,4 l |
| Kensington Lock: | Tak |
| Okienko: | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Nazwa koloru: | Raven black |
| Obudowa: | SFF |
| Zasilanie: | 260 W |
| Szerokość produktu: | 100 mm |
| Głębokość opakowania: | 390 mm |
| Wysokość opakowania: | 500 mm |
| Waga produktu: | 4,5 kg |
| Głębokość produktu: | 308 mm |
| Szerokość opakowania: | 195 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 6,35 kg |
| Wysokość produktu: | 274,8 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 12192 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Bluetooth: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.1 |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 770 |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 4,1 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 16 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i7 13. generacji |
| Wydajne rdzenie: | 8 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 5,1 GHz |
| Maksymalna moc turbo: | 219 W |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Cache procesora: | 30 MB |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 2,1 GHz,1,5 GHz |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Model procesora: | i7-13700 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5,2 GHz |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i7 |
| Producent procesora: | Intel |
| Liczba wątków: | 24 |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel B660 |
| Rodzaj ochrony hasłem: | HDD,BIOS,Supervisor,Zasilanie włączone |
| Układ audio: | Realtek ALC623-CG |
| Typ produktu: | PC |
| System dźwięku: | Dźwięk wysokiej jakości |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Ilość głośników: | 1 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Możliwość podłączenia myszy: | Przewodowa |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Przewodowa |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Język systemu operacyjnego: | Polski,Angielski |
| Obsługiwane karty pamięci: | SDHC,SD,Memory Stick (MS),SDXC,MS PRO,xD,MMC |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | DVD±RW |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Nośniki: | SSD |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Mikrofon: | Tak |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Wyjście liniowe: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS,ErP,TCO |
| Ostrzeżenia: | Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu.,Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.