Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMDELKOP1595
Kod producenta: N6003VDT3030MTEMEA01
Stan magazynowy: 0 szt.
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 3
Wersja HDMI: 1.4b
Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Bronze
Ilość złączy SATA III: 2
Wibracje podczas przechowywania: 1,3 G
Obudowa: Desktop
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Wstrząsy podczas pracy: 110 G
Kolor produktu: Czarny
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Wstrząsy podczas przechowywania: 160 G
Gniazda pamięci: DIMM x 2
Wibracje podczas pracy: 0,66 G
Układ pamięci: 1 x 8 GB
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Oprogramowanie próbne: McAfee Business Protection 1-year,Microsoft Office Trial
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Producent karty WLAN: Realtek
Zasilanie: 180 W
Nośniki: SSD
Model kontrolera WLAN: Realtek RTL8852BE
Typ produktu: PC
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): -15,2 - 10668 m
Wbudowana karta graficzna: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 - 95%
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Dołączony wyświetlacz: Nie
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 65 °C
Kanały wyjścia audio: 5.1 kan.
Przewody: Prąd przemienny
Mysz w zestawie na wybranych rynkach: Dell MS116 Optical Mouse
Prędkość zegara pamięci: 4800 MHz
Generacja procesora: 12th gen Intel® Core™ i5
Klawiatura dostępna na wybranych rynkach: Dell KB216 Multimedia USB Keyboard
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wersja TPM: 2.0
Dedykowana karta graficzna: Nie
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Liczba procesorów: 1
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wydajne rdzenie: 6
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Maksymalna moc turbo: 117 W
Liczba rdzeni procesora: 6
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): -15,2 - 3048 m
Podstawowa moc procesora: 65 W
Model procesora: i5-12400
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 35 °C
Typ dysku SSD: M.2
Liczba wątków: 12
Kensington Lock: Tak
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Producent procesora: Intel
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Napięcie wejściowe zasilacza: 90 - 264 V
Cache procesora: 18 MB
Maksymalne taktowanie procesora: 4,4 GHz
Pamięć RAM: 8 GB
Układ płyty głównej: Intel B660
Przeznaczenie: Pionowa
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Wi-Fi: Tak
Napęd optyczny: Nie
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Bluetooth: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 730
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 2,5 GHz
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Wyjście liniowe: Tak
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,4 GHz
Przewodowa sieć LAN: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
NVMe: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Liczba portów USB 2.0: 4
Łączna liczba złączy SATA: 3
Głębokość produktu: 292 mm
Ilość DisplayPort: 1
Wersja DisplayPort: 1.4a
Szerokość produktu: 154 mm
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Częstotliwość wejściowa zasilania: 47/63 Hz
Wysokość produktu: 324,3 mm
Ilość portów HDMI: 1
System dźwięku: Dźwięk wysokiej jakości
Waga produktu: 7,27 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3226 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wysokość produktu: | 324,3 mm |
| Głębokość produktu: | 292 mm |
| Szerokość produktu: | 154 mm |
| Waga produktu: | 7,27 kg |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | -15,2 - 3048 m |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 2 |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 65 °C |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 95% |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | -15,2 - 10668 m |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wibracje podczas przechowywania: | 1,3 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania: | 160 G |
| Wstrząsy podczas pracy: | 110 G |
| Wibracje podczas pracy: | 0,66 G |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 90 - 264 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania: | 47/63 Hz |
| Zasilanie: | 180 W |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Kensington Lock: | Tak |
| Generacja procesora: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Maksymalna moc turbo: | 117 W |
| Cache procesora: | 18 MB |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Obudowa: | Desktop |
| Przeznaczenie: | Pionowa |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| System dźwięku: | Dźwięk wysokiej jakości |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel B660 |
| Model kontrolera WLAN: | Realtek RTL8852BE |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Producent karty WLAN: | Realtek |
| Układ pamięci: | 1 x 8 GB |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Oprogramowanie próbne: | McAfee Business Protection 1-year,Microsoft Office Trial |
| Prędkość zegara pamięci: | 4800 MHz |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 730 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 3 |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,4 GHz |
| Wyjście liniowe: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 4 |
| Wersja DisplayPort: | 1.4a |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 2,5 GHz |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,4 GHz |
| Liczba procesorów: | 1 |
| Producent procesora: | Intel |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Model procesora: | i5-12400 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Bluetooth: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Typ produktu: | PC |
| Kanały wyjścia audio: | 5.1 kan. |
| Klawiatura dostępna na wybranych rynkach: | Dell KB216 Multimedia USB Keyboard |
| Mysz w zestawie na wybranych rynkach: | Dell MS116 Optical Mouse |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4b |
| Łączna liczba złączy SATA: | 3 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość złączy SATA III: | 2 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.