Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: TABLEVTZA0252
Kod producenta: ZAEV0003PL
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 198155078828
Rysik: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Czujnik Halla: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Platforma: Android
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Karta graficzna: Adreno 610
Nośniki: Flash
Prąd wyjściowy adaptera AC: 2 A
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 10 V
Zainstalowany system operacyjny: Android 14
Generacja sieci mobilnej: Nieobsługiwany
Liczba rdzeni procesora: 8
Układ: Ciemnopopielaty
Model procesora: 680
Rozdzielczość przedniej kamery: 8 Mpix
Producent procesora: Qualcomm
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Bluetooth: Tak
Głębokość produktu: 169 mm
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 90 Hz
Szerokość produktu: 268,7 mm
Ilość portów USB 2.0 typu C: 1
Wysokość produktu: 7,15 mm
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Waga produktu: 520 g
Zasilacz sieciowy: Nie
Kolor produktu: Szary
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Ostrzeżenia: Unikać kontaktu z cieczą.,Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.
Jasność: 400 cd/m2
Przednia kamera: Tak
Dołączony akumulator: Tak
Pojemność baterii: 8600 mAh
Ilość wbudowanych głośników: 4
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Typ procesora: Qualcomm Snapdragon
Łączność z siecią komórkową: Nie
Lokalizacja pozycji: Tak
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Funkcja Assisted GPS (A-GPS): Tak
Przekątna ekranu: 29,1 cm (11.4")
Pamięć RAM: 8 GB
Typ pamięci RAM: LPDDR4x-SDRAM
Rozdzielczość tylnej kamery: 13 Mpix
Nazwa koloru: Luna Grey
Klasa wydajności energetycznej: F
Podświetlenie LED: Tak
Galileo: Tak
Typ HD: 2K
BeiDou: Tak
Rozdzielczość: 2000 x 1200 px
GLONASS: Tak
Ekran dotykowy: Tak
GPS: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Pamięć wbudowana: 256 GB
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Czujnik zbliżeniowy: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
NFC: Tak
Zakres wilgotności względnej: 0 - 95%
WWAN: Niezainstalowany
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Akcelerometr: Tak
Żyroskop: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1173 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Generacja sieci mobilnej: | Nieobsługiwany |
| NFC: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| BeiDou: | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| GPS: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS): | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Rysik: | Tak |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Typ HD: | 2K |
| Przekątna ekranu: | 29,1 cm (11.4") |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Rozdzielczość: | 2000 x 1200 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| Platforma: | Android |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 14 |
| Nośniki: | Flash |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Bluetooth: | Tak |
| Producent procesora: | Qualcomm |
| Model procesora: | 680 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Karta graficzna: | Adreno 610 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Kolor produktu: | Szary |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Nazwa koloru: | Luna Grey |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 2 A |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 10 V |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 7,15 mm |
| Szerokość produktu: | 268,7 mm |
| Głębokość produktu: | 169 mm |
| Waga produktu: | 520 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Ilość portów USB 2.0 typu C: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Pojemność baterii: | 8600 mAh |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Unikać kontaktu z cieczą.,Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.