Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: TABSA1TZA0498
Kod producenta: SM-X926BZSPEUE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806095602066
Nagrywanie wideo: Tak
Zasilacz sieciowy: Nie
Klasa wydajności energetycznej: G
Przednia kamera: Tak
Wtyk słuchawek: Bluetooth / USB-C
Łączność z siecią komórkową: Tak
Cechy zabezpieczeń: Odporny na kurz,Wodoodporny
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Galileo: Tak
Pamięć RAM: 12 GB
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): Tak
Nazwa koloru: Platinum Silver
Typ HD: WQXGA+
BeiDou: Tak
Rozdzielczość: 2960 x 1848 px
GLONASS: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
GPS: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n)
Pamięć wbudowana: 512 GB
Druga rozdzielczość kamery przedniej (numeryczna): 12 MP
Wersja Bluetooth: 5.3
Typ karty SIM: NanoSIM
Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: 8 Mpix
Maksymalne taktowanie procesora: 3,4 GHz
Obsługiwane sieci 4G: 800 MHz,2300 MHz,2100 MHz,2600 MHz,1900 MHz,2500 MHz,1800 MHz,1500 MHz,700 MHz,900 MHz,850 MHz
Port ładowania USB typu C: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Standardy 3G: UMTS
Ostrzeżenia: Unikać kontaktu z cieczą.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Stopień ochrony IP: IP68
Standard 5G: Sub6 TDD,Sub6 FDD
Liczba rdzeni procesora: 8
Standardy 4G: LTE-TDD & LTE-FDD
Czujnik położenia: Tak
Taktowanie procesora: 2 GHz
Elektryczny kompas: Tak
Połączenie wideo: Tak
Bluetooth: Tak
Akcelerometr: Tak
Rysik: Tak
Czas przeglądania (4G): 10 h
Głębokość produktu: 5,4 mm
Czujnik Halla: Tak
Obsługiwane pasma 5G: 850,900,1900,700,1800,2100,3500,2500,3700 MHz,2300,800,2600
Szerokość produktu: 326,4 mm
Wyjmowana bateria: Nie
Obsługiwane pasma 3G: 850 MHz,2100 MHz,900 MHz,1900 MHz
Wysokość produktu: 208,6 mm
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Tak
Waga produktu: 723 g
Platforma: Android
Maksymalna rozdzielczość filmu: 3840 x 2160 px
Materiał obudowy: Aluminium
Zasilanie USB: Nie
Pamięć użytkownika: 480,1 GB
Kolor produktu: Platynowy
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Wbudowany schowek na rysik: Tak
Pojemność baterii: 11200 mAh
Generacja sieci mobilnej: 5G
Dołączony akumulator: Tak
Typ matrycy: AMOLED
Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: Dynamic AMOLED 2X
Wi-Fi Direct: Tak
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 16 h
Połączenie głosowe: Tak
Przekątna ekranu: 14,6"
Typ aparatu tylnego: Podwójny obiektyw
Czytnik linii papilarnych: Tak
Czas przegladania (Wi-Fi): 10 h
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Układ: Ciemnopopielaty
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1,5 TB
Rozdzielczość przedniej kamery: 12 Mpix
Lokalizacja pozycji: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Rozdzielczość tylnej kamery: 13 Mpix
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5360 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,4 GHz |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Cechy zabezpieczeń: | Odporny na kurz,Wodoodporny |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Nazwa koloru: | Platinum Silver |
| Stopień ochrony IP: | IP68 |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kolor produktu: | Platynowy |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Wbudowany schowek na rysik: | Tak |
| Zasilanie USB: | Nie |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Waga produktu: | 723 g |
| Szerokość produktu: | 326,4 mm |
| Wysokość produktu: | 208,6 mm |
| Głębokość produktu: | 5,4 mm |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Standard 5G: | Sub6 TDD,Sub6 FDD |
| Obsługiwane pasma 3G: | 850 MHz,2100 MHz,900 MHz,1900 MHz |
| Standardy 4G: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy 3G: | UMTS |
| Wi-Fi Direct: | Tak |
| Obsługiwane sieci 4G: | 800 MHz,2300 MHz,2100 MHz,2600 MHz,1900 MHz,2500 MHz,1800 MHz,1500 MHz,700 MHz,900 MHz,850 MHz |
| Łączność z siecią komórkową: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Obsługiwane pasma 5G: | 850,900,1900,700,1800,2100,3500,2500,3700 MHz,2300,800,2600 |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Typ karty SIM: | NanoSIM |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| GPS: | Tak |
| Czujnik położenia: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| BeiDou: | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Rysik: | Tak |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Typ matrycy: | AMOLED |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Dynamic AMOLED 2X |
| Rozdzielczość: | 2960 x 1848 px |
| Typ HD: | WQXGA+ |
| Przekątna ekranu: | 14,6" |
| Platforma: | Android |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Pamięć wbudowana: | 512 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1,5 TB |
| Pamięć użytkownika: | 480,1 GB |
| Wtyk słuchawek: | Bluetooth / USB-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Pojemność baterii: | 11200 mAh |
| Czas przeglądania (Wi-Fi): | 10 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 16 h |
| Czas przeglądania (4G): | 10 h |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Druga rozdzielczość kamery przedniej (numeryczna): | 12 MP |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Nagrywanie wideo: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 12 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Przednia kamera: | Tak |
| Połączenie głosowe: | Tak |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Klasa wydajności energetycznej: | G |
| Ostrzeżenia: | Unikać kontaktu z cieczą.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.