Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KOMLEVALL1073
Kod producenta: F0HM00S3PB
Stan magazynowy: 13 szt.
Kod EAN: 199271422380
Głębokość opakowania: 229 mm
Przewodowa sieć LAN: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Waga wraz z opakowaniem: 10,9 kg
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Szerokość opakowania: 766 mm
Kolor produktu: Szary
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Suma megapikseli: 5 MP
Gniazda pamięci: 2
Maksymalne taktowanie procesora: 5,4 GHz
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1
Układ pamięci: 2 x 16 GB
Dołączona myszka: Tak
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Paleta barw: 99%
Jasność: 350 cd/m2
Obsługiwana moc adaptera AC: 135 W
Liczba portów USB 2.0: 2
Moc wyjściowa (RMS): 6 W
Typ produktu: All-in-One PC
Ostrzeżenia: Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 12192 m
Wbudowane głośniki: Tak
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Ilość portów HDMI: 2
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Wbudowany mikrofon: Tak
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Wbudowana karta graficzna: Tak
Wersja TPM: 2.0
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Klawiatura w zestawie: Tak
Ekran matowy: Tak
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Typ anteny: 2x2
Typ procesora: Intel® Core™ i9
Możliwość podłączenia myszy: Bezprzewodowy
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Ilość głośników: 2
Typ matrycy: IPS
Możliwość podłączenia klawiatury: Bezprzewodowy
Nośniki: SSD
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Rodzaj pamięci: DIMM/SO-DIMM
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Generacja procesora: Intel® Core™ i9 13. generacji
Przekątna ekranu: 27"
Efektywne rdzenie: 8
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 4,1 GHz
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Typ HD: Quad HD
Wydajne rdzenie: 6
Układ audio: Realtek ALC233-CG
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Maksymalna moc turbo: 115 W
Prędkość zegara pamięci: 5200 MHz
Ekran dotykowy: Nie
Podstawowa moc procesora: 45 W
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Język klawiatury: Amerykański międzynarodowy
Łączność z siecią komórkową: Nie
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Typ dysku SSD: M.2
Dedykowana karta graficzna: Nie
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Wersja Bluetooth: 5.2
Pamięć RAM: 32 GB
Liczba rdzeni procesora: 14
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Model procesora: i9-13900H
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Liczba wątków: 20
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 5,4 GHz
Producent procesora: Intel
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
NVMe: Tak
Cache procesora: 24 MB
Waga (z podstawą): 7,51 kg
Nazwa koloru: Cloud grey
Układ płyty głównej: Intel SoC
Wysokość urządzenia (z podstawą): 472,4 mm
Producent głośników: Harman Kardon
Wi-Fi: Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą): 613,3 mm
Wysokość opakowania: 570 mm
Bluetooth: Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą): 192,1 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6839 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj pamięci: | DIMM/SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Gniazda pamięci: | 2 |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Układ pamięci: | 2 x 16 GB |
| Nazwa koloru: | Cloud grey |
| Kolor produktu: | Szary |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 135 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Szerokość opakowania: | 766 mm |
| Wysokość opakowania: | 570 mm |
| Głębokość opakowania: | 229 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 10,9 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 472,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 613,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 192,1 mm |
| Waga (z podstawą): | 7,51 kg |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 12192 m |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Prędkość zegara pamięci: | 5200 MHz |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 32 GB |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 4,1 GHz |
| Podstawowa moc procesora: | 45 W |
| Maksymalna moc turbo: | 115 W |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i9 13. generacji |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 5,4 GHz |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5,4 GHz |
| Liczba wątków: | 20 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora: | 14 |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i9 |
| Cache procesora: | 24 MB |
| Model procesora: | i9-13900H |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Język klawiatury: | Amerykański międzynarodowy |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Możliwość podłączenia myszy: | Bezprzewodowy |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Bezprzewodowy |
| Paleta barw: | 99% |
| Typ matrycy: | IPS |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Jasność: | 350 cd/m2 |
| Ekran matowy: | Tak |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Typ HD: | Quad HD |
| Ilość głośników: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS): | 6 W |
| Producent głośników: | Harman Kardon |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Układ audio: | Realtek ALC233-CG |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Nośniki: | SSD |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Suma megapikseli: | 5 MP |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach. |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.