Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: ZLAXAPE00030
Kod producenta: ZLAXAPE00030
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 5906496006609
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz DC 100~240V, 50-60Hz, 1,8A, 120W
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro Standard Academic
Rodzaj urządzenia: All in One
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port Bluetooth: Bluetooth V5.2
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pojemność dysku: 1 TB
Wymiary [G x S x W] (mm): 240 x 540 x 410
Waga (kg): 5.600
Informacje dodatkowe: - miejscowości
Gwarancja producenta: 36
SPDIF (Digital Audio): Tak
Chipset płyty głównej: Intel® H610
Złącza USB: 2x USB 3.0, 2x USB 3.1, 2x USB 2.0
Wyjście słuchawkowe: Tak
Wejście mikrofonowe: Tak
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 730
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Mysz w zestawie: Przewodowa
Klawiatura w zestawie: Przewodowa
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-12400 Processor (18M Cache, up to 4.40 GHz)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3514 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | All in One |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Touch: | Nie |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-12400 Processor (18M Cache, up to 4.40 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro Standard Academic |
| Chipset płyty głównej: | Intel® H610 |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 730 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| SPDIF (Digital Audio): | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Złącza USB: | 2x USB 3.0, 2x USB 3.1, 2x USB 2.0 |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth V5.2 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Klawiatura w zestawie: | Przewodowa |
| Mysz w zestawie: | Przewodowa |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 240 x 540 x 410 |
| Waga (kg): | 5.600 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz DC 100~240V, 50-60Hz, 1,8A, 120W |
| Informacje dodatkowe: | - miejscowości |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.