Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPHPPCZ50040
Kod producenta: A54Y5ET
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0198701948124
Rodzaj pamięci: DDR4-3200
Rodzaj napędu optycznego: DVD-RW
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Czytnik kart: Nie
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 303 x 95 x 270
Waga (kg): 4.200
Informacje dodatkowe: Trusted Platform Module (TPM) 2.0
Gwarancja producenta: 36
Normy i certyfikaty: ENERGY STAR
Złącza PCI na płycie głównej: 1x PCI-e x1
Typ obudowy: SFF (Small Form Factor)
Moc zasilacza: 180 W
Chipset płyty głównej: Intel® H670
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 770
Mysz w zestawie: Przewodowa
Klawiatura w zestawie: Przewodowa
Złącza video: VGA (D-Sub)
Łączność: WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Złącza i porty komunikacyjne: USB 2.0 x 4
Wejścia i wyjścia audio: Wejście liniowe audio
Maksymalna wielkość pamięci: 32 GB
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-14500 Processor (24M Cache, up to 5.00 GHz)
Wbudowane Audio: Realtek ALC3867
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: Desktop PC
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3522 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia: | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-14500 Processor (24M Cache, up to 5.00 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej: | Intel® H670 |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego: | DVD-RW |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 770 |
| Złącza video: | VGA (D-Sub) |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3867 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wejście liniowe audio |
| Łączność: | WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Złącza i porty komunikacyjne: | USB 2.0 x 4 |
| Czytnik kart: | Nie |
| Złącza PCI na płycie głównej: | 1x PCI-e x1 |
| Klawiatura w zestawie: | Przewodowa |
| Mysz w zestawie: | Przewodowa |
| Typ obudowy: | SFF (Small Form Factor) |
| Moc zasilacza: | 180 W |
| Normy i certyfikaty: | ENERGY STAR |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 303 x 95 x 270 |
| Waga (kg): | 4.200 |
| Informacje dodatkowe: | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.