Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPLVPC44401R
Kod producenta: 11JN006KPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0196801299559
Waga (kg): 1.250
Informacje dodatkowe: System Management: DASH 1.2
Gwarancja producenta: 36
Normy i certyfikaty: MIL-STD-810H military test passed
Typ obudowy: Tiny
Moc zasilacza: 65 W
Wbudowana karta graficzna: AMD Radeon Graphics
Mysz w zestawie: USB Calliope Mouse, Black
Klawiatura w zestawie: USB Traditional Keyboard, Black, English (EU)
Złącza video: DisplayPort
Łączność: Bluetooth 5.0
Warunki serwisowe: 3Y On-site
Złącza i porty komunikacyjne: USB 3.1 x 1
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: AMD Ryzen™ 5 5600GE (3.40/4.40GHz; 6 rdzeni/12 wątków)
Wbudowane Audio: Realtek ALC222
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj pamięci: DDR4-3200
Rodzaj napędu optycznego: Brak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 183 x 179 x 34,5
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3341 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Zainstalowany procesor: | AMD Ryzen™ 5 5600GE (3.40/4.40GHz; 6 rdzeni/12 wątków) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego: | Brak |
| Wbudowana karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Złącza video: | DisplayPort |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC222 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Łączność: | Bluetooth 5.0 |
| Złącza i porty komunikacyjne: | USB 3.1 x 1 |
| Klawiatura w zestawie: | USB Traditional Keyboard, Black, English (EU) |
| Mysz w zestawie: | USB Calliope Mouse, Black |
| Typ obudowy: | Tiny |
| Moc zasilacza: | 65 W |
| Warunki serwisowe: | 3Y On-site |
| Normy i certyfikaty: | MIL-STD-810H military test passed |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 183 x 179 x 34,5 |
| Waga (kg): | 1.250 |
| Informacje dodatkowe: | System Management: DASH 1.2 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.