Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPLVPCZ5209R
Kod producenta: 12JH002DPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0196804120188
Typ obudowy: SFF (Small Form Factor)
Moc zasilacza: 260 W
Chipset płyty głównej: Intel® B660
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 770
Mysz w zestawie: USB Calliope Mouse, Black
Klawiatura w zestawie: USB Calliope Keyboard, Black, English (EU)
Złącza video: DisplayPort
Łączność: LAN 1 Gbps
Warunki serwisowe: 3Y Onsite
Złącza i porty komunikacyjne: Port COM
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście liniowe audio
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i7-13700 Processor (30M Cache, 5.20 GHz)
Wbudowane Audio: Realtek ALC623-CG
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: Desktop PC
Rodzaj pamięci: DDR4-3200
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Czytnik kart: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 308 x 100 x 274,8
Waga (kg): 4.500
Informacje dodatkowe: System Management: Non-vPro®
Gwarancja producenta [mies.]: 36
Normy i certyfikaty: ErP Lot 3, RoHS compliant, TCO Certified
Złącza PCI na płycie głównej: 1x PCI-e x1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4588 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia: | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i7-13700 Processor (30M Cache, 5.20 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej: | Intel® B660 |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 770 |
| Złącza video: | DisplayPort |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC623-CG |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście liniowe audio |
| Łączność: | LAN 1 Gbps |
| Złącza i porty komunikacyjne: | Port COM |
| Czytnik kart: | Tak |
| Złącza PCI na płycie głównej: | 1x PCI-e x1 |
| Klawiatura w zestawie: | USB Calliope Keyboard, Black, English (EU) |
| Mysz w zestawie: | USB Calliope Mouse, Black |
| Typ obudowy: | SFF (Small Form Factor) |
| Moc zasilacza: | 260 W |
| Warunki serwisowe: | 3Y Onsite |
| Normy i certyfikaty: | ErP Lot 3, RoHS compliant, TCO Certified |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 308 x 100 x 274,8 |
| Waga (kg): | 4.500 |
| Informacje dodatkowe: | System Management: Non-vPro® |
| Gwarancja producenta [mies.]: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.