Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPDLPHOUS0O0
Kod producenta: N005O7420AIO35WEMEA_VP
Stan magazynowy: 0 szt.
Wbudowany mikrofon: Tak
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 770
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Mysz w zestawie: Przewodowa
Klawiatura w zestawie: Przewodowa
Ekran - dodatkowy opis: IPS, 250 nitów, Anti-Glare, 60Hz, 99% SRGB
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Złącze HDMI: Brak
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-14500T Processor (24M Cache, up to 4.80 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, zasilacz 130 W
Wbudowane Audio: Tak
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: All in One
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 4800MHz
Rodzaj napędu optycznego: Brak
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth V5.3
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Dodatki multimedialne: Kamera
Czytnik kart: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 57,90 x 540 x 354,3
Gwarancja producenta: 36
Waga (kg): 6.320
SPDIF (Digital Audio): Nie
Złącza USB: 2x USB 2.0 + 2x USB 3.0 + 1x USB 3.1 + 1x USB 3.1 Type-C
Informacje dodatkowe: Gniazdo blokady bezpieczeństwa
Wyjście słuchawkowe: Tak
Wejście mikrofonowe: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5837 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | All in One |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis: | IPS, 250 nitów, Anti-Glare, 60Hz, 99% SRGB |
| Touch: | Nie |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-14500T Processor (24M Cache, up to 4.80 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 770 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 4800MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego: | Brak |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| SPDIF (Digital Audio): | Nie |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Czytnik kart: | Tak |
| Złącza USB: | 2x USB 2.0 + 2x USB 3.0 + 1x USB 3.1 + 1x USB 3.1 Type-C |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth V5.3 |
| Złącze HDMI: | Brak |
| Dodatki multimedialne: | Kamera |
| Klawiatura w zestawie: | Przewodowa |
| Mysz w zestawie: | Przewodowa |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 57,90 x 540 x 354,3 |
| Waga (kg): | 6.320 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zasilający, zasilacz 130 W |
| Informacje dodatkowe: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.