Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPHPPHPYS010
Kod producenta: 9U2K0EA
Stan magazynowy: 0 szt.
Mysz w zestawie: Tak - bezprzewodowa
Klawiatura w zestawie: Tak - bezprzewodowa
Ekran - dodatkowy opis: Matowy, IPS
Złącze HDMI: HDMI x2
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-13400T Processor (20M Cache, up to 4.40 GHz )
Wyposażenie dodatkowe: Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: 5,0 MPix
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: All in One
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Rodzaj napędu optycznego: Brak
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port Bluetooth: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Czytnik kart: Tak
Kolor obudowy: Biały (Starry White)
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 208 x 614 x 471
Waga (kg): 8.300
Gwarancja producenta: 24
Złącza USB: 1x USB 3.0 + 2x USB 2.0
Wyjście słuchawkowe: Tak
Wejście mikrofonowe: Tak
Wbudowany mikrofon: Tak
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 730
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5753 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | All in One |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Ekran - dodatkowy opis: | Matowy, IPS |
| Touch: | Nie |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-13400T Processor (20M Cache, up to 4.40 GHz ) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 730 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego: | Brak |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa: | 5,0 MPix |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Czytnik kart: | Tak |
| Złącza USB: | 1x USB 3.0 + 2x USB 2.0 |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Tak |
| Złącze HDMI: | HDMI x2 |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo |
| Klawiatura w zestawie: | Tak - bezprzewodowa |
| Mysz w zestawie: | Tak - bezprzewodowa |
| Kolor obudowy: | Biały (Starry White) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 208 x 614 x 471 |
| Waga (kg): | 8.300 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.