Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KPLVPHPUR02R
Kod producenta: 12SA0012PB
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 0197530805738
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 135W 90%
Wbudowane Audio: Realtek ALC233-CG
Wbudowana kamera internetowa: 5,0 MPix
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: All in One
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 5200MHz
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth V5.1
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Czytnik kart: Nie
Kolor obudowy: Szary (Luna Grey)
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 192 x 766 x 473,1
Waga (kg): 7.100
Informacje dodatkowe: TÜV Rheinland(Flicker Free, Low Blue Light, Ultra Low Noise)
Gwarancja producenta [mies.]: 36
Chipset płyty głównej: Intel® SoC Platform
Złącza USB: 1x USB-C 3.2 Gen 2; 2x USB-A 2.0; 1x USB-A 3.2 Gen 2
Wbudowany mikrofon: Tak
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Mysz w zestawie: Tak
Klawiatura w zestawie: Tak
Ekran - dodatkowy opis: IPS, 300nits, Anti-Glare, 99% sRGB
Maksymalna wielkość pamięci: 32 GB
Złącze HDMI: HDMI x2
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i3-1315U Processor (10M Cache, up to 4.50 GHz)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4131 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | All in One |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis: | IPS, 300nits, Anti-Glare, 99% sRGB |
| Touch: | Nie |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i3-1315U Processor (10M Cache, up to 4.50 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej: | Intel® SoC Platform |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 5200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC233-CG |
| Wbudowana kamera internetowa: | 5,0 MPix |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Czytnik kart: | Nie |
| Złącza USB: | 1x USB-C 3.2 Gen 2; 2x USB-A 2.0; 1x USB-A 3.2 Gen 2 |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth V5.1 |
| Złącze HDMI: | HDMI x2 |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Mysz w zestawie: | Tak |
| Kolor obudowy: | Szary (Luna Grey) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 192 x 766 x 473,1 |
| Waga (kg): | 7.100 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 135W 90% |
| Informacje dodatkowe: | TÜV Rheinland(Flicker Free, Low Blue Light, Ultra Low Noise) |
| Gwarancja producenta [mies.]: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.