Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMMISALL0271
Kod producenta: PRO AP272P 14M-1029EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377354004
Typ produktu: All-in-One PC
Wersja Bluetooth: 5.3
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Wbudowane głośniki: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Wejście mikrofonowe: 1
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 Typu-C: 1
Wbudowany mikrofon: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,7 GHz
Ilość portów line-out modułu interfejsu: 1
Wbudowana karta graficzna: Tak
Dołączona myszka: Tak
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Klawiatura w zestawie: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Obsługiwana moc adaptera AC: 120 W
Typ procesora: Intel Core 5
Liczba portów USB 2.0: 4
Ostrzeżenia: Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.
Typ matrycy: IPS
Ilość portów HDMI: 2
Rozdzielczość przedniej kamery: 2 Mpix
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 4
Przekątna ekranu: 27"
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Ekran matowy: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 500 GB
Możliwość podłączenia myszy: Bezprzewodowy
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Możliwość podłączenia klawiatury: Bezprzewodowy
Pojemność pamięci SSD: 500 GB
Łączność z siecią komórkową: Nie
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Typ dysku SSD: M.2
Nośniki: SSD
Całkowita pojemność dysków: 500 GB
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Pamięć RAM: 16 GB
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro
Typ pamięci RAM: DDR5
Pozycjonowanie na rynku: Na co dzień
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
NVMe: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Graphics
Wysokość opakowania: 514 mm
Głębokość opakowania: 232 mm
Dedykowana karta graficzna: Nie
Szerokość opakowania: 711 mm
Liczba rdzeni procesora: 10
Wersja HDMI: 1.4/2.1
Liczba wątków: 16
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1
Producent procesora: Intel
Producent karty WLAN: Intel
Cache procesora: 20 MB
Generacja procesora: 14th gen Intel® Core™ i5
Wi-Fi: Tak
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Bluetooth: Tak
Typ HD: Full HD
Obudowa: All-in-One
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Kolor produktu: Biały
Ekran dotykowy: Nie
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Jasność: 250 cd/m2
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4607 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Generacja procesora: | 14th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Producent procesora: | Intel |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Cache procesora: | 20 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,7 GHz |
| Typ procesora: | Intel Core 5 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 120 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Głębokość opakowania: | 232 mm |
| Wysokość opakowania: | 514 mm |
| Szerokość opakowania: | 711 mm |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Pozycjonowanie na rynku: | Na co dzień |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Bezprzewodowy |
| Możliwość podłączenia myszy: | Bezprzewodowy |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Ekran matowy: | Tak |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ HD: | Full HD |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 500 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Nośniki: | SSD |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków: | 500 GB |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD: | 500 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Ilość portów line-out modułu interfejsu: | 1 |
| Wejście mikrofonowe: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Wersja HDMI: | 1.4/2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 Typu-C: | 1 |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 2 Mpix |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Obudowa: | All-in-One |
| Ostrzeżenia: | Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.