Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KPLVPOOUS000
Kod producenta: F0HN0038PB
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 0197530420412
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Mysz w zestawie: Bezprzewodowa
Klawiatura w zestawie: Bezprzewodowa
Ekran - dodatkowy opis: IPS 250nits Anti-glare, 99% sRGB, low blue light
Maksymalna wielkość pamięci: 16 GB
Złącze HDMI: HDMI x2
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-13420H Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 135W
Wbudowane Audio: Realtek ALC233-CG
Wbudowana kamera internetowa: 5,0 MPix
Touch: Tak
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: All in One
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 5200MHz
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth V5.2
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Czytnik kart: Nie
Kolor obudowy: Szary (Cloud Grey)
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 192 x 540 x 431
Waga (kg): 6.000
Gwarancja producenta: 24
Informacje dodatkowe: TÜV Rheinland Ultra Low Noise
Złącza USB: 1x USB 3.2 Gen 2 +1x 3.2 Gen 2 Type-C + 2x USB 2.0 High-Speed Type-B
Wyjście słuchawkowe: Tak
Wejście mikrofonowe: Tak
Wbudowany mikrofon: Tak
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3447 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | All in One |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis: | IPS 250nits Anti-glare, 99% sRGB, low blue light |
| Touch: | Tak |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-13420H Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 5200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC233-CG |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa: | 5,0 MPix |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Czytnik kart: | Nie |
| Złącza USB: | 1x USB 3.2 Gen 2 +1x 3.2 Gen 2 Type-C + 2x USB 2.0 High-Speed Type-B |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth V5.2 |
| Złącze HDMI: | HDMI x2 |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Klawiatura w zestawie: | Bezprzewodowa |
| Mysz w zestawie: | Bezprzewodowa |
| Kolor obudowy: | Szary (Cloud Grey) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 192 x 540 x 431 |
| Waga (kg): | 6.000 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 135W |
| Informacje dodatkowe: | TÜV Rheinland Ultra Low Noise |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.