Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KOMMISALL0260
Kod producenta: PRO AP242P 14M-892XEU
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 4711377322652
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Łączność z siecią komórkową: Nie
Liczba wątków: 16
Wersja Bluetooth: 5.3
Typ dysku SSD: M.2
Producent procesora: Intel
Zakres wilgotności względnej: 0 - 85%
Całkowita pojemność dysków: 500 GB
Cache procesora: 20 MB
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 35 °C
Pamięć RAM: 16 GB
Układ płyty głównej: Intel H610
Waga (z podstawą): 4,63 kg
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Wi-Fi: Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą): 479,5 mm
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Bluetooth: Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą): 541,9 mm
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,8 GHz,2,5 GHz
Przewodowa sieć LAN: Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą): 333,2 mm
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,7 GHz
Kolor produktu: Czarny
Kensington Lock: Tak
NVMe: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Zakres kąta nachylenia: -4 - 20°
Wyjście audio: Tak
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Wysokość opakowania: 508 mm
Typ produktu: All-in-One PC
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Głębokość opakowania: 243 mm
Wbudowane głośniki: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,7 GHz
Waga wraz z opakowaniem: 8 kg
Wbudowana karta graficzna: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 730
Szerokość opakowania: 640 mm
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wersja HDMI: 2.1
Typ matrycy: IPS
Liczba portów USB 2.0: 2
Typ kamery HD: Full HD
Przekątna ekranu: 23,8"
Ilość DisplayPort: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1
Mikrofon: Tak
Producent karty WLAN: Intel
Ilość portów HDMI: 1
Moc wyjściowa (RMS): 6 W
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Całkowita pojemność dysków SSD: 500 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 - 90%
Pojemność pamięci SSD: 500 GB
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Obsługiwana moc adaptera AC: 120 W
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Moc adaptera AC: 120 W
Ostrzeżenia: Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.
Nośniki: SSD
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Regulacja pochylenia: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Nie
Ilość głośników: 2
Wersja TPM: 2.0
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Generacja procesora: Intel Core i5-14xxx
Efektywne rdzenie: 4
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,5 GHz
Dedykowana karta graficzna: Nie
Typ HD: Full HD
Wydajne rdzenie: 6
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Maksymalna moc turbo: 148 W
Liczba rdzeni procesora: 10
Ekran dotykowy: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Podstawowa moc procesora: 65 W
Model procesora: i5-14400
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4007 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kensington Lock: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Moc adaptera AC: | 120 W |
| Szerokość opakowania: | 640 mm |
| Wysokość opakowania: | 508 mm |
| Głębokość opakowania: | 243 mm |
| Waga (z podstawą): | 4,63 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 333,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 541,9 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 479,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 90% |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel H610 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 730 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,7 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,5 GHz |
| Model procesora: | i5-14400 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,7 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,8 GHz,2,5 GHz |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Cache procesora: | 20 MB |
| Liczba wątków: | 16 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Generacja procesora: | Intel Core i5-14xxx |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Producent procesora: | Intel |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Maksymalna moc turbo: | 148 W |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Typ matrycy: | IPS |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD: | Full HD |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Zakres kąta nachylenia: | -4 - 20° |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS): | 6 W |
| Zainstalowany system operacyjny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 500 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 500 GB |
| Całkowita pojemność dysków: | 500 GB |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Nośniki: | SSD |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Mikrofon: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wyjście audio: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Typ kamery HD: | Full HD |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 120 W |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.