Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMHP-ALL0362
Kod producenta: 936N1EA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 197961772821
Maksymalna moc turbo: 55 W
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Producent karty WLAN: Realtek
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Podstawowa moc procesora: 15 W
Pojemność pamięci SSD: 256 GB
Model kontrolera WLAN: Realtek RTL8822BE
Typ matrycy: IPS
Typ dysku SSD: M.2
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Typ anteny: 2x2
Rodzaj pamięci: DIMM/SO-DIMM
Całkowita pojemność dysków: 256 GB
Nośniki: SSD
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Przekątna ekranu: 23,8"
Pamięć RAM: 8 GB
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Dołączony wyświetlacz: Tak
Typ HD: Full HD
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Pozycjonowanie na rynku: Na co dzień
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
Układ audio: Realtek ALC3274
Ekran dotykowy: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
NVMe: Tak
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Gwarancja producenta: Roczna (1/1/1) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części, robociznę i naprawę w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP w następnym dniu rob
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Wersja Bluetooth: 5.3
Typ prywatności: Pop-up
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Nazwa koloru: Iron gray
Dedykowana karta graficzna: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C
Zrównoważone technologie i materiały: Bezrtęciowe
Typ pamięci procesora: L3
Waga (z podstawą): 5,37 kg
HP JumpStart: Tak
Liczba rdzeni procesora: 10
Wysokość urządzenia (z podstawą): 419 mm
Dostarczone oprogramowanie HP: HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Cloud Recovery
Model procesora: i5-1335U
Szerokość urządzenia (z podstawą): 540,6 mm
Segment HP: Biznes
Liczba wątków: 12
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 5
Głębokość urządzenia (z podstawą): 183,7 mm
HP Support Assistant: Tak
Producent procesora: Intel
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Przednia kamera HP: HP Webcam 5MP
Cache procesora: 12 MB
Obsługiwana moc adaptera AC: 90 W
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Typ klawiatury: USB
Wi-Fi: Tak
Technologia ramki ekranu wyświetlacza: Micro-Edge
Bluetooth: Tak
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): 34
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Długość przekątnej ekranu (cm): 60,5 cm
Przewodowa sieć LAN: Tak
Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): 40
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Kamera prywatności: Tak
Waga produktu: 5,37 kg
Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): 1
Dołączona myszka: Tak
Oprogramowanie przed instalacją: Oprogramowanie HP Noise Cancellation; HP Support Assistant; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE; Opro
Obudowa: All-in-One
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): 1
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Wysokość opakowania: 525 mm
Kolor produktu: Biały
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Głębokość opakowania: 277 mm
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Waga wraz z opakowaniem: 8,5 kg
Układ pamięci: 1 x 8 GB
Ekran matowy: Tak
Liczba portów USB 2.0: 2
Szerokość opakowania: 641 mm
Jasność: 250 cd/m2
Rok wprowadzenia: 2024
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Łączna liczba złączy SATA: 1
Typ produktu: All-in-One PC
Możliwość podłączenia myszy: Przewodowa
Ilość portów HDMI: 1
Wersja HDMI: 1.4
Wbudowane głośniki: Tak
Możliwość podłączenia klawiatury: Przewodowa
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Suma megapikseli: 5 MP
Wbudowany mikrofon: Tak
Efektywne rdzenie: 8
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,4 GHz
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Wbudowana karta graficzna: Tak
Wydajne rdzenie: 2
Całkowita pojemność dysków SSD: 256 GB
Paleta barw: 72%
Klawiatura w zestawie: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3539 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Bluetooth: | Tak |
| Producent karty WLAN: | Realtek |
| Wi-Fi: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN: | Realtek RTL8822BE |
| Pozycjonowanie na rynku: | Na co dzień |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Możliwość podłączenia myszy: | Przewodowa |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Przewodowa |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Paleta barw: | 72% |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ matrycy: | IPS |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Typ HD: | Full HD |
| Ekran matowy: | Tak |
| Układ audio: | Realtek ALC3274 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Oprogramowanie przed instalacją: | Oprogramowanie HP Noise Cancellation; HP Support Assistant; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE; Opro |
| Nośniki: | SSD |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 183,7 mm |
| Głębokość opakowania: | 277 mm |
| Waga produktu: | 5,37 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8,5 kg |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 35 °C |
| Waga (z podstawą): | 5,37 kg |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,4 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,6 GHz |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Maksymalna moc turbo: | 55 W |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Model procesora: | i5-1335U |
| Gwarancja producenta: | Roczna (1/1/1) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części, robociznę i naprawę w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP w następnym dniu roboczym u klienta dla komputerów stacjonarnych. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Producent procesora: | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Układ pamięci: | 1 x 8 GB |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci: | DIMM/SO-DIMM |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Kolor produktu: | Biały |
| Rok wprowadzenia: | 2024 |
| Nazwa koloru: | Iron gray |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 90 W |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 540,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 419 mm |
| Szerokość opakowania: | 641 mm |
| Wysokość opakowania: | 525 mm |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków: | 256 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 256 GB |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| NVMe: | Tak |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Pojemność pamięci SSD: | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Łączna liczba złączy SATA: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Suma megapikseli: | 5 MP |
| Typ prywatności: | Pop-up |
| Kamera prywatności: | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Typ klawiatury: | USB |
| Obudowa: | All-in-One |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza: | Micro-Edge |
| Dołączony wyświetlacz: | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 60,5 cm |
| Dostarczone oprogramowanie HP: | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Cloud Recovery |
| Przednia kamera HP: | HP Webcam 5MP |
| Segment HP: | Biznes |
| HP Support Assistant: | Tak |
| HP JumpStart: | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Bezrtęciowe |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e): | 5 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): | 34 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): | 40 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): | 1 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): | 1 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.