Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPASPHOU300R
Kod producenta: E3402WVAK-BPC050X
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387613214
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ 3 processor 100U (10M Cache, up to 4.70 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 90W, Output: 19V DC, 4.74A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz
Wbudowane Audio: SonicMaster
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: All in One
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth V5.3
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Czytnik kart: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pojemność dysku: 512 GB
Gwarancja producenta: 36
Wymiary [G x S x W] (mm): 15 ~ 165 x 539 x 423
Złącza USB: 2x USB 2.0 + 3x USB 3.0 + 1x USB 3.1 Type-C
Waga (kg): 5.400
Wyjście słuchawkowe: Tak
Informacje dodatkowe: EPEAT Silver, Energy star 8.0, REACH, RoHS
Wejście mikrofonowe: Tak
Wbudowany WIRELESS LAN: Tak
Wbudowany mikrofon: Tak
Wbudowany LAN 1Gb - liczba portów: 1
Wbudowana karta graficzna: Intel® Graphics
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Mysz w zestawie: Bezprzewodowa optyczna
Klawiatura w zestawie: Bezprzewodowa czarna
Ekran - dodatkowy opis: LCD, 250 nits, sRGB 100%, IPS-level Wide view, Anti-glare
Złącze HDMI: HDMI x2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4478 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | All in One |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis: | LCD, 250 nits, sRGB 100%, IPS-level Wide view, Anti-glare |
| Touch: | Nie |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ 3 processor 100U (10M Cache, up to 4.70 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® Graphics |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Wbudowane Audio: | SonicMaster |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Czytnik kart: | Tak |
| Złącza USB: | 2x USB 2.0 + 3x USB 3.0 + 1x USB 3.1 Type-C |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Wbudowany LAN 1Gb - liczba portów: | 1 |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Wbudowany WIRELESS LAN: | Tak |
| Port Bluetooth: | Bluetooth V5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x2 |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Klawiatura w zestawie: | Bezprzewodowa czarna |
| Mysz w zestawie: | Bezprzewodowa optyczna |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 15 ~ 165 x 539 x 423 |
| Waga (kg): | 5.400 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 90W, Output: 19V DC, 4.74A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz |
| Informacje dodatkowe: | EPEAT Silver, Energy star 8.0, REACH, RoHS |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.