Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMLEVALL1026
Kod producenta: F0HM002PPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 197530420306
Typ HD: Full HD
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Prędkość zegara pamięci: 5200 MHz
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Efektywne rdzenie: 4
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Ekran dotykowy: Nie
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,4 GHz
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Język klawiatury: British English
Wydajne rdzenie: 4
Dedykowana karta graficzna: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Maksymalna moc turbo: 95 W
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Podstawowa moc procesora: 45 W
Liczba rdzeni procesora: 8
Typ dysku SSD: M.2
Model procesora: i5-13420H
Wersja Bluetooth: 5.2
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Producent procesora: Intel
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Pamięć RAM: 16 GB
Cache procesora: 12 MB
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): -15,2 - 3048 m
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Układ płyty głównej: Intel SoC
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Wi-Fi: Tak
Waga (z podstawą): 7,1 kg
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
Bluetooth: Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą): 473,2 mm
NVMe: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą): 611,7 mm
Nazwa koloru: Cloud Grey
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Głębokość urządzenia (z podstawą): 192 mm
Producent głośników: Harman Kardon
Kolor produktu: Szary
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Zakres kąta nachylenia: -5 - 15°
Gniazda pamięci: 2
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Suma megapikseli: 5 MP
Układ pamięci: 2 x 8 GB
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Dołączona myszka: Tak
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Jasność: 300 cd/m2
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Paleta barw: 99%
Typ produktu: All-in-One PC
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Moc wyjściowa (RMS): 6 W
Wbudowane głośniki: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): -15,2 - 12192 m
Wbudowany mikrofon: Tak
Ilość portów HDMI: 2
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Wbudowana karta graficzna: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Klawiatura w zestawie: Tak
Obsługiwana moc adaptera AC: 135 W
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Moc adaptera AC: 135 W
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Ostrzeżenia: Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Typ matrycy: IPS
Ilość portów USB 2.0 Typu-A: 2
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Typ anteny: 2x2
Rodzaj pamięci: DIMM/SO-DIMM
Ilość głośników: 2
Przekątna ekranu: 27"
Regulacja pochylenia: Tak
Nośniki: SSD
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Wersja TPM: 2.0
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Ekran matowy: Tak
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Możliwość podłączenia myszy: Bezprzewodowy
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home PL
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Możliwość podłączenia klawiatury: Bezprzewodowy
Układ audio: Realtek ALC233-CG
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3880 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Układ pamięci: | 2 x 8 GB |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Gniazda pamięci: | 2 |
| Rodzaj pamięci: | DIMM/SO-DIMM |
| Kolor produktu: | Szary |
| Nazwa koloru: | Cloud grey |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC: | 135 W |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 473,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 611,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 192 mm |
| Waga (z podstawą): | 7,1 kg |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | -15,2 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | -15,2 - 12192 m |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Podstawowa moc procesora: | 45 W |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,4 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,6 GHz |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci: | 5200 MHz |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Język klawiatury: | British English |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Model procesora: | i5-13420H |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Maksymalna moc turbo: | 95 W |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Bezprzewodowy |
| Możliwość podłączenia myszy: | Bezprzewodowy |
| Typ matrycy: | IPS |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 15° |
| Typ HD: | Full HD |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Paleta barw: | 99% |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Ekran matowy: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Układ audio: | Realtek ALC233-CG |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Producent głośników: | Harman Kardon |
| Moc wyjściowa (RMS): | 6 W |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home PL |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| NVMe: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 Typu-A: | 2 |
| Suma megapikseli: | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Ostrzeżenia: | Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach. |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 135 W |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.