Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPASPHOUA070
Kod producenta: M3402WFAK-BA014X
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387403921
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth V5.3
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Ilość gniazd pamięci / wolne: 0 / 0
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 15 - 165 x 529 x 423
Waga (kg): 5.400
Informacje dodatkowe: Trusted Platform Module (TPM) 2.0
Gwarancja producenta: 24
Złącza USB: 2x USB 2.0 + 1x USB 3.2 Gen 1 Typu-C + 3x USB 3.2 Gen 1
Wbudowana karta graficzna: AMD Radeon 610M
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Mysz w zestawie: Wireless optical mouse
Klawiatura w zestawie: Wireless grey keyboard
Ekran - dodatkowy opis: Screen-to-body ratio: 88%
Maksymalna wielkość pamięci: 16 GB
Złącze HDMI: HDMI x2
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: AMD Ryzen™ 5 5625U 2,3 GHz (2.3GHz/4.3GHz; 6 rdzeni/12 wątków)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 90W, Output: 19V DC, 4.74A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz
Wbudowane Audio: SonicMaster
Wbudowana kamera internetowa: HD720p
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: All in One
Rodzaj pamięci: LPDDR5
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3125 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | All in One |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis: | Screen-to-body ratio: 88% |
| Touch: | Nie |
| Zainstalowany procesor: | AMD Ryzen™ 5 5625U 2,3 GHz (2.3GHz/4.3GHz; 6 rdzeni/12 wątków) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana karta graficzna: | AMD Radeon 610M |
| Rodzaj pamięci: | LPDDR5 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 0 / 0 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Wbudowane Audio: | SonicMaster |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD720p |
| Złącza USB: | 2x USB 2.0 + 1x USB 3.2 Gen 1 Typu-C + 3x USB 3.2 Gen 1 |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth V5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x2 |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo |
| Klawiatura w zestawie: | Wireless grey keyboard |
| Mysz w zestawie: | Wireless optical mouse |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 15 - 165 x 529 x 423 |
| Waga (kg): | 5.400 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 90W, Output: 19V DC, 4.74A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz |
| Informacje dodatkowe: | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.