Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBDELNOTBBN1
Kod producenta: N3404PVNB3530EMEA01_32
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901443353744
Wibracje podczas przechowywania: 1,3 G
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Wskaźnik ładowania baterii: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Wstrząsy podczas pracy: 110 G
Jasność: 250 cd/m2
Ilość komór baterii: 3
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Wstrząsy podczas przechowywania: 160 G
Typ produktu: Laptop
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wibracje podczas pracy: 0,66 G
Wbudowany mikrofon: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 600:1
Liczba portów USB 2.0: 1
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Wbudowana karta graficzna: Tak
Obsługiwane karty pamięci: SD,SDXC,SDHC
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Gęstość pikseli: 141 ppi
Pojemność baterii: 41 Wh
Wersja TPM: 2.0
Ilość portów HDMI: 1
Paleta barw: 45%
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Ekran matowy: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Oprogramowanie próbne: McAfee 12 Months Business Security,Microsoft Office Trial
Typ matrycy: IPS
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Producent karty WLAN: Realtek
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Efektywne rdzenie: 8
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Przekątna ekranu: 15,6"
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,4 GHz
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Model kontrolera WLAN: Realtek RTL8821CE
Wydajne rdzenie: 2
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 10668 m
Maksymalna moc turbo: 55 W
Nośniki: SSD
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 - 95%
Podstawowa moc procesora: 15 W
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 65 °C
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Moc adaptera AC: 65 W
Typ przedniej kamery: HD
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Podświetlenie LED: Tak
Przednia kamera: Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Przewody: Prąd przemienny
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Dedykowana karta graficzna: Nie
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Klawiatura numeryczna: Tak
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Typ portu ładowania: DC-in jack
Liczba rdzeni procesora: 10
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Typ HD: Full HD
Ilość wbudowanych głośników: 2
Model procesora: i5-1334U
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Piktogram(y) zagrożenia: GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS07: Substancje drażniące,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Ekran dotykowy: Nie
Wysokość (z przodu): 1,7 cm
Liczba wątków: 12
Ostrzeżenia: Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Łączność z siecią komórkową: Nie
Producent procesora: Intel
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b
Wysokość (z tyłu): 1,9 cm
Cache procesora: 12 MB
Waga baterii/akumulatora: 190 g
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Typ dysku SSD: M.2
Bluetooth: Tak
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 433 Mbit/s
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Przewodowa sieć LAN: Tak
Moc głośnika: 2 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 35 °C
Pamięć RAM: 32 GB
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Napięcie baterii: 11,25 V
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Głębokość produktu: 235,6 mm
Czas ładowania: 4 h
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Szerokość produktu: 358,5 mm
Szybkie ładowanie: Tak
Kensington Lock: Tak
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
Waga produktu: 1,66 kg
Prąd wyjściowy adaptera AC: 3,34 A
Typ gniazda zamka kabla: Klin
NVMe: Tak
Materiał obudowy: Plastik
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 19.5 V
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Ochrona hasłem: Tak
Kolor produktu: Czarny
Wersja HDMI: 1.4
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Rozdzielczość przedniej kamery: 0,92 Mpix
Napęd optyczny: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3226 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Laptop |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 3,34 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 19.5 V |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Szerokość produktu: | 358,5 mm |
| Głębokość produktu: | 235,6 mm |
| Waga produktu: | 1,66 kg |
| Wysokość (z tyłu): | 1,9 cm |
| Wysokość (z przodu): | 1,7 cm |
| Typ gniazda zamka kabla: | Klin |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania: | 160 G |
| Wibracje podczas przechowywania: | 1,3 G |
| Wibracje podczas pracy: | 0,66 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 10668 m |
| Wstrząsy podczas pracy: | 110 G |
| Bluetooth: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: | 433 Mbit/s |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,4 GHz |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Producent procesora: | Intel |
| Model procesora: | i5-1334U |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Liczba wątków: | 12 |
| Maksymalna moc turbo: | 55 W |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,6 GHz |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Model kontrolera WLAN: | Realtek RTL8821CE |
| Producent karty WLAN: | Realtek |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Typ HD: | Full HD |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 600:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Typ matrycy: | IPS |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Paleta barw: | 45% |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Ekran matowy: | Tak |
| Gęstość pikseli: | 141 ppi |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Oprogramowanie próbne: | McAfee 12 Months Business Security,Microsoft Office Trial |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Obsługiwane karty pamięci: | SD,SDXC,SDHC |
| NVMe: | Tak |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Typ portu ładowania: | DC-in jack |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Napięcie baterii: | 11,25 V |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Waga baterii/akumulatora: | 190 g |
| Pojemność baterii: | 41 Wh |
| Czas ładowania: | 4 h |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Wskaźnik ładowania baterii: | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 0,92 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Ostrzeżenia: | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS07: Substancje drażniące,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.