Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMHP-KOP1177
Kod producenta: 9H7U4ET
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 199485405551
Kod unspsc: 43211507
Ilość portów HDMI: 1
Głębokość opakowania: 499 mm
Obudowa: SFF
Wydajność GPU do: 4 TOPs
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Waga wraz z opakowaniem: 5,92 kg
Kolor produktu: Czarny
Obsługa rzadkości: Tak
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Szerokość opakowania: 200 mm
Gniazda pamięci: DIMM x 2
Obsługa efektów Windows Studio: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Kraj pochodzenia: Czechy
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Ochrona hasłem: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: Windows ML,ONNX RT,DirectML,OpenVINO,WebNN
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Rodzaj ochrony hasłem: BIOS,Zasilanie włączone
Zasilanie: 280 W
Szybkość przesyłania danych pamięci: 5600 MT/s
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Wersja DisplayPort: 2.1
Typ produktu: PC
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Częstotliwość wejściowa zasilania: 50/60 Hz
Wbudowana karta graficzna: Tak
Całkowita wydajność procesora do: 23 TOPs
Nośniki: SSD
Wersja HDMI: 2.1
Klawiatura w zestawie: Tak
Wydajność NPU do: 13 TOPs
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3
Typ procesora: Intel Core Ultra 5
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Dołączony wyświetlacz: Nie
Producent karty WLAN: Intel
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Pozycjonowanie na rynku: Sprawdzona produktywność
Model urządzenia wejściowego: HP 125 Wired Mouse
Rok wprowadzenia: 2025
Układ audio: Realtek ALC3252
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Możliwość podłączenia myszy: Przewodowa
Prędkość zegara pamięci: 5600 MHz
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Możliwość podłączenia klawiatury: Przewodowa
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Typ anteny: 2x2
Efektywne rdzenie: 4
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Graphics
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 4,4 GHz
Dedykowana karta graficzna: Nie
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Series 2)
Wydajne rdzenie: 6
Typ pamięci procesora: L3
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR,EPEAT
Maksymalna moc turbo: 121 W
Liczba rdzeni procesora: 10
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Podstawowa moc procesora: 65 W
Model procesora: 225
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Typ dysku SSD: M.2
Liczba wątków: 10
Wersja Bluetooth: 5.3
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Producent procesora: Intel
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Napięcie wejściowe zasilacza: 100 - 240 V
Cache procesora: 20 MB
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C
Pamięć RAM: 16 GB
Układ płyty głównej: Intel Q870
Maksymalne taktowanie procesora: 4,9 GHz
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Wi-Fi: Tak
Technologia Intel® Turbo Boost: Tak
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Bluetooth: Tak
Dołączona myszka: Tak
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 3,3 GHz,2,7 GHz
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Napęd optyczny: Nie
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,9 GHz
Przewodowa sieć LAN: Tak
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Wyjście liniowe: Tak
NVMe: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
HP Documentation: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Nazwa koloru: Jack black
Głębokość produktu: 308 mm
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Liczba portów USB 2.0: 3
Zrównoważone technologie i materiały: Bezrtęciowe
Szerokość produktu: 303 mm
Usługa wsparcia w zestawie: 3-letnie wsparcie sprzętowe HP w następnym dniu roboczym u klienta dla komputerów stacjonarnych. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf,Roczna (1
Ilość DisplayPort: 1
Segment HP: Biznes
Wysokość produktu: 303 mm
Sztuczna inteligencja HP: AI PC
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
HP Support Assistant: Tak
Waga produktu: 4,55 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3959 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Usługa wsparcia w zestawie: | 3-letnie wsparcie sprzętowe HP w następnym dniu roboczym u klienta dla komputerów stacjonarnych. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf,Roczna (1/1/1) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części, robociznę i naprawę w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,9 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 4,4 GHz |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Maksymalna moc turbo: | 121 W |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 3,3 GHz,2,7 GHz |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,9 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Liczba wątków: | 10 |
| Cache procesora: | 20 MB |
| Model procesora: | 225 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci: | 5600 MT/s |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 2 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 5600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Rok wprowadzenia: | 2025 |
| Nazwa koloru: | Jack black |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Obudowa: | SFF |
| Kraj pochodzenia: | Czechy |
| Częstotliwość wejściowa zasilania: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 100 - 240 V |
| Zasilanie: | 280 W |
| Wysokość produktu: | 303 mm |
| Szerokość produktu: | 303 mm |
| Szerokość opakowania: | 200 mm |
| Głębokość produktu: | 308 mm |
| Waga produktu: | 4,55 kg |
| Głębokość opakowania: | 499 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5,92 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Rodzaj ochrony hasłem: | BIOS,Zasilanie włączone |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku: | Sprawdzona produktywność |
| Typ produktu: | PC |
| Układ audio: | Realtek ALC3252 |
| Układ płyty głównej: | Intel Q870 |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Możliwość podłączenia myszy: | Przewodowa |
| Model urządzenia wejściowego: | HP 125 Wired Mouse |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Przewodowa |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost: | Tak |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| NVMe: | Tak |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Wyjście liniowe: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 3 |
| Wersja DisplayPort: | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Kod unspsc: | 43211507 |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Segment HP: | Biznes |
| HP Documentation: | Tak |
| HP Support Assistant: | Tak |
| Sztuczna inteligencja HP: | AI PC |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR,EPEAT |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Bezrtęciowe |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do: | 13 TOPs |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: | Windows ML,ONNX RT,DirectML,OpenVINO,WebNN |
| Obsługa rzadkości: | Tak |
| Obsługa efektów Windows Studio: | Tak |
| Wydajność GPU do: | 4 TOPs |
| Całkowita wydajność procesora do: | 23 TOPs |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.