Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMDELKOP1597
Kod producenta: N003O7020SFFEMEA_VP
Stan magazynowy: 0 szt.
Maksymalna moc turbo: 110 W
Wysokość produktu: 290 mm
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Podstawowa moc procesora: 60 W
Obudowa: SFF
Ilość portów HDMI: 1
Typ dysku SSD: M.2
Kolor produktu: Czarny
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 3
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Gniazda pamięci: DIMM x 4
Ilość złączy SATA III: 2
Napięcie wejściowe zasilacza: 90 - 264 V
Układ pamięci: 1 x 8 GB
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Pamięć RAM: 8 GB
Maksymalna pojemność pamięci: 128 GB
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Zasilanie: 180 W
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Typ produktu: PC
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 3,5 GHz
Wbudowana karta graficzna: Tak
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Typ procesora: Intel® Core™ i3
Nośniki: SSD
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,7 GHz
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
NVMe: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Wersja DisplayPort: 1.4a
Dołączony wyświetlacz: Nie
Częstotliwość wejściowa zasilania: 47/63 Hz
Układ audio: Realtek ALC3204-CG
Wersja HDMI: 1.4b
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Oprogramowanie próbne: Microsoft Office Trial,McAfee Business Protection 1-year
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Producent karty WLAN: Intel
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 95,52
Dedykowana karta graficzna: Nie
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX210
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 95,52
Liczba procesorów: 1
Typ anteny: 2x2
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Przewody: Prąd przemienny
Mysz w zestawie na wybranych rynkach: Dell MS116 Optical Mouse
Liczba rdzeni procesora: 4
Generacja procesora: Intel Core i3-14xxx
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Klawiatura dostępna na wybranych rynkach: Dell KB216 Multimedia USB Keyboard
Model procesora: i3-14100
Standardy Wi- Fi: 802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n)
Szybkość przesyłania danych pamięci: 4400 MT/s
Liczba wątków: 8
Kensington Lock: Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Producent procesora: Intel
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Wersja PAIA: GaBi version 1, 2024
Cache procesora: 12 MB
Maksymalne taktowanie procesora: 4,7 GHz
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): 80
Układ płyty głównej: Intel Q670
Przeznaczenie: Pionowa
Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): 160
Wi-Fi: Tak
Napęd optyczny: Nie
Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): 4,32
Bluetooth: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 730
Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e): 64,48
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): 11,36
Przewodowa sieć LAN: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wersja TPM: 2.0
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Liczba portów USB 2.0: 4
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Głębokość produktu: 292,8 mm
Wydajne rdzenie: 4
Szerokość produktu: 92,6 mm
Ilość DisplayPort: 1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3306 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ pamięci buforowej: | Unregistered (unbuffered) |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 128 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Przeznaczenie: | Pionowa |
| Obudowa: | SFF |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kensington Lock: | Tak |
| Zasilanie: | 180 W |
| Częstotliwość wejściowa zasilania: | 47/63 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 90 - 264 V |
| Głębokość produktu: | 292,8 mm |
| Wysokość produktu: | 290 mm |
| Szerokość produktu: | 92,6 mm |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Typ produktu: | PC |
| Układ audio: | Realtek ALC3204-CG |
| Układ płyty głównej: | Intel Q670 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Klawiatura dostępna na wybranych rynkach: | Dell KB216 Multimedia USB Keyboard |
| Mysz w zestawie na wybranych rynkach: | Dell MS116 Optical Mouse |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Układ pamięci: | 1 x 8 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci: | 4400 MT/s |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 4 |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 730 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,7 GHz |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i3 |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Liczba wątków: | 8 |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Maksymalna moc turbo: | 110 W |
| Podstawowa moc procesora: | 60 W |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,7 GHz |
| Producent procesora: | Intel |
| Generacja procesora: | Intel Core i3-14xxx |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 3,5 GHz |
| Liczba procesorów: | 1 |
| Model procesora: | i3-14100 |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Oprogramowanie próbne: | Microsoft Office Trial,McAfee Business Protection 1-year |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Nośniki: | SSD |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| NVMe: | Tak |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4b |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 4 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wersja DisplayPort: | 1.4a |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość złączy SATA III: | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 3 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): | 11,36 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): | 160 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e): | 95,52 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): | 80 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e): | 64,48 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): | 4,32 |
| Wersja PAIA: | GaBi version 1, 2024 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.