Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: TABBLOTZA0019
Kod producenta: 79-071#
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5900804146773
Typ ekranu dotykowego: Pojemnościowy
Model procesora: T310
Taktowanie procesora: 2 GHz
Standardy 4G: LTE
Bluetooth: Tak
Akcelerometr: Tak
Głębokość produktu: 9,2 mm
Żyroskop: Nie
Szerokość produktu: 209 mm
Ilość portów USB 3.0 typu C: 1
Wysokość produktu: 125,2 mm
Czas ładowania: 5,5 h
Waga produktu: 511 g
Platforma: Android
Kolor produktu: Czarny
Kolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorów
Jasność: 350 cd/m2
Generacja sieci mobilnej: 4G
Wbudowane głośniki: Tak
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 5 h
Format obrazu: 16:10
Czas przegladania (Wi-Fi): 6 h
Układ: Ciemnopopielaty
Wbudowany mikrofon: Tak
Rozdzielczość przedniej kamery: 2 Mpix
Pojemność baterii: 4000 mAh
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Typ procesora: Spreadtrum
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Rodzaj urządzenia: Pełnowymiarowy tablet
Przednia kamera: Tak
Ostrzeżenia: Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Unikać kontaktu z cieczą.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.
Przekątna ekranu: 7,99"
Ilość wbudowanych głośników: 2
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Łączność z siecią komórkową: Tak
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Pamięć RAM: 3 GB
Czas gotowości: 750 h
Typ pamięci RAM: LPDDR3-SDRAM
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 128 GB
Nazwa koloru: Black
Radio FM: Nie
Podświetlenie LED: Tak
Lokalizacja pozycji: Tak
Funkcja Assisted GPS (A-GPS): Tak
Typ HD: HD
Rozdzielczość tylnej kamery: 5 Mpix
Rozdzielczość: 1200 x 1920 px
Kamera tylna: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: 802.11b/g/n (2,4 GHz) / 802.11a/n/ac (5 GHz)
Technologia dotyku: Multi-touch
Standardy Wi- Fi: IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b
Technologia wyświetlacza: IPS
Wersja Bluetooth: 4.2
BeiDou: Tak
Zgodność z RoHS: Tak
GLONASS: Tak
Nośniki: eMCP
Architektura procesora: ARM Cortex-A75
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Pamięć wbudowana: 32 GB
Zainstalowany system operacyjny: Android 14
Typ karty SIM: MicroSIM
Liczba rdzeni procesora: 4
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 352 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Szerokość produktu: | 209 mm |
| Głębokość produktu: | 9,2 mm |
| Wysokość produktu: | 125,2 mm |
| Waga produktu: | 511 g |
| Bluetooth: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 4.2 |
| Standardy 4G: | LTE |
| Łączność z siecią komórkową: | Tak |
| Typ karty SIM: | MicroSIM |
| Standardy Wi- Fi: | IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | 802.11b/g/n (2,4 GHz) / 802.11a/n/ac (5 GHz) |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Żyroskop: | Nie |
| BeiDou: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS): | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Jasność: | 350 cd/m2 |
| Format obrazu: | 16:10 |
| Przekątna ekranu: | 7,99" |
| Technologia dotyku: | Multi-touch |
| Technologia wyświetlacza: | IPS |
| Rozdzielczość: | 1200 x 1920 px |
| Typ HD: | HD |
| Kolory wyświetlacza: | 16.78 millionów kolorów |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Radio FM: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Zgodność z RoHS: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Rodzaj urządzenia: | Pełnowymiarowy tablet |
| Nazwa koloru: | Black |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Typ procesora: | Spreadtrum |
| Model procesora: | T310 |
| Architektura procesora: | ARM Cortex-A75 |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Pamięć RAM: | 3 GB |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR3-SDRAM |
| Platforma: | Android |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 14 |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 128 GB |
| Pamięć wbudowana: | 32 GB |
| Nośniki: | eMCP |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Ilość portów USB 3.0 typu C: | 1 |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 5 h |
| Pojemność baterii: | 4000 mAh |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas gotowości: | 750 h |
| Czas ładowania: | 5,5 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi): | 6 h |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Kamera tylna: | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 5 Mpix |
| Ostrzeżenia: | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Unikać kontaktu z cieczą.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.