Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: TABSA1TZA0474
Kod producenta: SM-X920NZAPEUE
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 8806095596938
Klasa wydajności energetycznej: G
Pamięć wbudowana: 512 GB
Stopień ochrony IP: IP68
Platforma: Android
Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: Dynamic AMOLED 2X
Układ: Ciemnopopielaty
Rozdzielczość przedniej kamery: 12 Mpix
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Przednia kamera: Tak
Pamięć RAM: 12 GB
Rozdzielczość: 2960 x 1848 px
Maksymalne taktowanie procesora: 3,4 GHz
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Android 14
Liczba rdzeni procesora: 8
Wi-Fi: Tak
Głębokość produktu: 5,4 mm
Szerokość produktu: 326,4 mm
Wysokość produktu: 208,6 mm
Materiał obudowy: Aluminium
Kolor produktu: Szary
Pojemność baterii: 11200 mAh
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Przekątna ekranu: 14,6"
Druga rozdzielczość kamery przedniej (numeryczna): 12 MP
Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: 8 Mpix
Ostrzeżenia: Unikać kontaktu z cieczą.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.
Typ aparatu tylnego: Podwójny obiektyw
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1,5 TB
Rozdzielczość tylnej kamery: 13 Mpix
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5067 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,4 GHz |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Kolor produktu: | Szary |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Stopień ochrony IP: | IP68 |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Wysokość produktu: | 208,6 mm |
| Szerokość produktu: | 326,4 mm |
| Głębokość produktu: | 5,4 mm |
| Rozdzielczość: | 2960 x 1848 px |
| Przekątna ekranu: | 14,6" |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Dynamic AMOLED 2X |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 14 |
| Platforma: | Android |
| Pamięć wbudowana: | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1,5 TB |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Klasa wydajności energetycznej: | G |
| Pojemność baterii: | 11200 mAh |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 12 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Druga rozdzielczość kamery przedniej (numeryczna): | 12 MP |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: | 8 Mpix |
| Wi-Fi: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Unikać kontaktu z cieczą.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.