Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPHPNCFV5000
Kod producenta: 9G0E5ET
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0198415029409
Złącze HDMI: HDMI x1
Waga (kg): 1.420
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Informacje dodatkowe: Certyfikaty: ENERGY STAR, EPEAT GOLD, Low halogen, TCO
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ Ultra 5 processor 125U (12M Cache, up to 4.30 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W USB-C
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: 5,0 MPix
Typ procesora: Intel Core Ultra 5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: EliteBook
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1200 pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 5600MHz
Przekątna ekranu: 14.00 cali
Porty USB: 4x : 2x 3.0 + 2x Typu C Thunderbolt™ 4
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: Brak
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 12 / 14
Military standard: MIL-STD-810H
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Pojemność baterii (Wh): 56.0
Dodatki multimedialne: Wbudowany mikrofon
Gwarancja producenta: 36
Czytnik linii papilarnych: Tak
Warunki serwisowe: 3Y NBD
Czytnik kart: SmartCard
Złącze stacji dokującej: Tak
Kolor obudowy: Srebrny (Silver)
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Pojemność dysku: 512 GB
Klawiatura: Klawiatura odporna na zachlapanie
Wymiary [G x S x W] (mm): 224 x 316 x 16
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6957 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | EliteBook |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ Ultra 5 processor 125U (12M Cache, up to 4.30 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 12 / 14 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1200 pikseli |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Graphics |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | Brak |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.0 + 2x Typu C Thunderbolt™ 4 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | 5,0 MPix |
| Czytnik kart: | SmartCard |
| Złącze stacji dokującej: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura odporna na zachlapanie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion |
| Pojemność baterii (Wh): | 56.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 224 x 316 x 16 |
| Waga (kg): | 1.420 |
| Kolor obudowy: | Srebrny (Silver) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Warunki serwisowe: | 3Y NBD |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65W USB-C |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikaty: ENERGY STAR, EPEAT GOLD, Low halogen, TCO |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.