Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KPHPNCGUA180
Kod producenta: AK9X5AT
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 0198701806431
Typ procesora: AMD Ryzen 5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 3x : 2x 3.0 + 1x Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: AMD Radeon Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 6 / 12
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Dodatki multimedialne: Wbudowany mikrofon
Kolor obudowy: Dark Ash Silver
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 236 x 360 x 18,6
Pojemność baterii (Wh): 41.0
Waga (kg): 1.520
Gwarancja producenta: 12
Informacje dodatkowe: Jasność matrycy: 250 nitów
Złącze stacji dokującej: Nie
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Klawiatura: Klawiatura odporna na zachlapanie z blokiem numerycznym
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: AMD Ryzen™ 5 7530U (2.00/4.50GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 15W)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 45W
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: HD720p
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2139 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Zainstalowany procesor: | AMD Ryzen™ 5 7530U (2.00/4.50GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 15W) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 6 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 2x 3.0 + 1x Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD720p |
| Złącze stacji dokującej: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura odporna na zachlapanie z blokiem numerycznym |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion |
| Pojemność baterii (Wh): | 41.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 236 x 360 x 18,6 |
| Waga (kg): | 1.520 |
| Kolor obudowy: | Dark Ash Silver |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 45W |
| Informacje dodatkowe: | Jasność matrycy: 250 nitów |
| Gwarancja producenta: | 12 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.