Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPLVNCHVS02R
Kod producenta: 21JN005UPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0197529847312
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: ThinkPad
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1200 pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Przekątna ekranu: 16.00 cali
Porty USB: 4x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.1 Typu C + 1x Typu C/Thunderbolt 4
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.1
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Military standard: MIL-STD-810H
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics
Pojemność baterii (Wh): 57.0
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Gwarancja producenta: 36
Ilość gniazd pamięci / wolne: 1 / 0
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 4.0 W
Dodatkowa karta graficzna: Tak
Warunki serwisowe: 3Y On-Site
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Czytnik linii papilarnych: Tak
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Czytnik kart: Nie
Możliwość montażu dodatkowego dysku: Tak
Kolor obudowy: Grafitowo-czarny (Graphite-black)
Model dodatkowej karty graficznej: nVidia GeForce MX550 2GB
Pojemność dysku: 512 GB
Maksymalna wielkość pamięci: 40 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 356 x 247,7 x 19,85
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Złącze HDMI: HDMI x1
Waga (kg): 1.970
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Informacje dodatkowe: Port Thunderbolt 4 z obsługą Power Delivery 3.0 oraz DisplayPort 1.4
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W USB-C 3-pin
Wbudowane Audio: Realtek ALC3287
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5285 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | ThinkPad |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 40 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 1 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej: | nVidia GeForce MX550 2GB |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3287 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku: | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.1 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.1 Typu C + 1x Typu C/Thunderbolt 4 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik kart: | Nie |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Pojemność baterii (Wh): | 57.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 356 x 247,7 x 19,85 |
| Waga (kg): | 1.970 |
| Kolor obudowy: | Grafitowo-czarny (Graphite-black) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Warunki serwisowe: | 3Y On-Site |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65W USB-C 3-pin |
| Informacje dodatkowe: | Port Thunderbolt 4 z obsługą Power Delivery 3.0 oraz DisplayPort 1.4 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.