Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOBAPPNOT0349
Kod producenta: MC7W4ZE/A
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 195949900129
Generacja sieci mobilnej: Nieobsługiwany
Dedykowana karta graficzna: Nie
Producent wbudowanego procesora graficznego: Apple
Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: Liquid Retina
Liczba rdzeni procesora: 8
Nazwa koloru: Starlight
Sterowanie głosem: Tak
Model procesora: M2
System dźwięku: Dolby Atmos
Nie zawiera: PVC/BFR,Arsenowy,Rtęci,Beryl
Producent procesora: Apple
Przestrzeń barw RGB: DCI-P3
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 18 h
Bluetooth: Tak
Gęstość pikseli: 224 ppi
Czas przegladania (Wi-Fi): 15 h
Przewodowa sieć LAN: Nie
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 4500 m
Technologia True Tone: Tak
Głębokość produktu: 215 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -25 - 45 °C
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Szerokość produktu: 304,1 mm
Podświetlenie LED: Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10),Dolby Vision,Hybrid Log-Gamma (HLG)
Wysokość produktu: 11,3 mm
Przewody: USB Type-C to MagSafe 3
Waga produktu: 1,24 kg
Generacja procesora: 2nd gen Apple M
Funkcje dostępności: Increase Contrast, Reduce Motion, Siri i dyktowanie, Switch Control, VoiceOver, Zoom - funkcja przybliżenia
Ilość portów Thunderbolt 3: 2
Maksymalna wysokość transportu: 10500 m
Materiał obudowy: Aluminium
Rozdzielczość: 2560 x 1664 px
Przepustowość pamięci: 100 GB/s
Kolor produktu: Beżowy
Ekran dotykowy: Nie
Ilość wbudowanych mikrofonów: 3
Jasność: 500 cd/m2
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Rok wprowadzenia: 2024
Typ produktu: Laptop
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Efektywne rdzenie: 4
Wbudowany mikrofon: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
Wydajne rdzenie: 4
Wbudowana karta graficzna: Tak
Zakres wilgotności względnej: 0 - 90%
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Pojemność baterii: 52,6 Wh
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3000 m
Typ przedniej kamery: Full HD
Typ procesora: Apple M
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C
Przednia kamera: Tak
Typ matrycy: IPS
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Urządzenie wskazujące: Panel dotykowy
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
Klawiatura numeryczna: Nie
Przekątna ekranu: 13,6"
Obsługiwana moc adaptera AC: 30 W
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Czytnik linii papilarnych: Tak
Ilość klawiszy: 79
Napęd optyczny: Nie
Typ portu ładowania: MagSafe 3
Silnik dekodowania wideo: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Apple GPU
Wbudowana karta graficzna z obsługą 6K: Tak
Silnik kodowania wideo: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Rdzenie wbudowanej karty graficznej: 8
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy zewnętrznych: 1
Całkowita pojemność dysków SSD: 256 GB
Model koprocesora: Neural Engine
Rozdzielczość aparatu - przód: 1920 x 1080 px
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Rdzeń koprocesora: 16
Piktogram(y) zagrożenia: GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS07: Substancje drażniące
Pojemność pamięci SSD: 256 GB
Ilość wbudowanych głośników: 4
Ostrzeżenia: Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.
Nośniki: SSD
Łączność z siecią komórkową: Nie
Specyficzne technologie: Szeroki kolor (P3)
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Okres gwarancji: 1 lat(a)
Zainstalowany system operacyjny: macOS Sonoma
Całkowita pojemność dysków: 256 GB
Szybkie ładowanie: Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Złącze dokowania: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: Apple
Pamięć RAM: 16 GB
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4415 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Generacja procesora: | 2nd gen Apple M |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 30 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Głębokość produktu: | 215 mm |
| Wysokość produktu: | 11,3 mm |
| Waga produktu: | 1,24 kg |
| Szerokość produktu: | 304,1 mm |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Maksymalna wysokość transportu: | 10500 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 4500 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -25 - 45 °C |
| Model procesora: | M2 |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 35 °C |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Generacja sieci mobilnej: | Nieobsługiwany |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Sterowanie głosem: | Tak |
| Przewody: | USB Type-C to MagSafe 3 |
| Silnik kodowania wideo: | Tak |
| Silnik dekodowania wideo: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10),Dolby Vision,Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Jasność: | 500 cd/m2 |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Liquid Retina |
| Przestrzeń barw RGB: | DCI-P3 |
| Typ matrycy: | IPS |
| Producent procesora: | Apple |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Typ procesora: | Apple M |
| Rdzeń koprocesora: | 16 |
| Model koprocesora: | Neural Engine |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Przepustowość pamięci: | 100 GB/s |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Apple |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Apple GPU |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Apple |
| Rdzenie wbudowanej karty graficznej: | 8 |
| Wbudowana karta graficzna z obsługą 6K: | Tak |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Typ produktu: | Laptop |
| Kolor produktu: | Beżowy |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Nazwa koloru: | Starlight |
| Rok wprowadzenia: | 2024 |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 90% |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 13,6" |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1664 px |
| Gęstość pikseli: | 224 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Technologia True Tone: | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy zewnętrznych: | 1 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 3 |
| Zainstalowany system operacyjny: | macOS Sonoma |
| Nośniki: | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 256 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Pojemność pamięci SSD: | 256 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Typ portu ładowania: | MagSafe 3 |
| Złącze dokowania: | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 3: | 2 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii: | 52,6 Wh |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Czas przeglądania (Wi-Fi): | 15 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 18 h |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1920 x 1080 px |
| Urządzenie wskazujące: | Panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Ilość klawiszy: | 79 |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Okres gwarancji: | 1 lat(a) |
| Ostrzeżenia: | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS07: Substancje drażniące |
| Specyficzne technologie: | Szeroki kolor (P3) |
| Funkcje dostępności: | Increase Contrast, Reduce Motion, Siri i dyktowanie, Switch Control, VoiceOver, Zoom - funkcja przybliżenia |
| Nie zawiera: | PVC/BFR,Arsenowy,Rtęci,Beryl |
| Gwarancja: | F012M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.