Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBS4
Kod producenta: 83A100Q6PB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 198156229199
Efektywne rdzenie: 4
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Podświetlenie LED: Tak
Typ matrycy: IPS
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,3 GHz
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Rodzaj pamięci: Zintegrowana + SO-DIMM
Wydajne rdzenie: 2
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Generacja procesora: Intel Core i3-13xxx
Przekątna ekranu: 15,6"
Maksymalna moc turbo: 55 W
Dedykowana karta graficzna: Nie
Typ HD: Full HD
Czytnik linii papilarnych: Nie
Rozmiar dysku SSD M.2: 2242 (22 x 42 mm)
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Podstawowa moc procesora: 15 W
Liczba rdzeni procesora: 6
Ekran dotykowy: Nie
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Model procesora: i3-1315U
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Typ przedniej kamery: HD
Liczba wątków: 8
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wersja Bluetooth: 5.2
Przednia kamera: Tak
Producent procesora: Intel
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Cache procesora: 10 MB
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Klawiatura numeryczna: Tak
Układ płyty głównej: Intel SoC
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Klawiatura z podświetleniem: Nie
Bluetooth: Tak
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 6,4 h
Przewodowa sieć LAN: Tak
Port ładowania USB typu C: Tak
Kensington Lock: Tak
Ilość wbudowanych głośników: 2
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Łączność z siecią komórkową: Nie
Głębokość produktu: 235,8 mm
NFC: Nie
Maksymalne taktowanie procesora: 4,5 GHz
Typ dysku SSD: M.2
Szerokość produktu: 359,2 mm
WWAN: Niezainstalowany
Napęd optyczny: Nie
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Wysokość produktu: 19,9 mm
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Pamięć RAM: 16 GB
Waga produktu: 1,65 kg
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC)
Moc głośnika: 1,5 W
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Kolor produktu: Czarny
Zasilanie USB: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,5 GHz
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 1
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 7,5 h
Liczba portów USB 2.0: 1
NVMe: Tak
Układ pamięci: 1 x 8 GB
Maksymalna wysokość transportu: 3048 m
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Nazwa koloru: Business Black
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Wskaźnik ładowania baterii: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Ochrona hasłem: Tak
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
System dźwięku: Dźwięk Dolby
Jasność: 300 cd/m2
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Wersja HDMI: 1.4b
Certyfikaty: FSC certified package ErP Lot 6 ErP Lot 26 TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) MIL-STD-810H
Certyfikaty zgodności: RoHS
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Typ produktu: Laptop
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Paleta barw: 45%
Wbudowany mikrofon: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 800:1
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Język systemu operacyjnego: Polski
Wbudowana karta graficzna: Tak
Wersja TPM: 2.0
Nośniki: SSD
Ekran matowy: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Pojemność baterii: 38 Wh
Zasilacz sieciowy: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Dołączone oprogramowanie: Office Trial
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Układ audio: Realtek ALC3287
Typ anteny: 2x2
Typ procesora: Intel® Core™ i3
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2386 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,5 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,3 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,5 GHz |
| Model procesora: | i3-1315U |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i3 |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Cache procesora: | 10 MB |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Liczba wątków: | 8 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Generacja procesora: | Intel Core i3-13xxx |
| Maksymalna moc turbo: | 55 W |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Certyfikaty: | FSC certified package ErP Lot 6 ErP Lot 26 TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) MIL-STD-810H |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kensington Lock: | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Układ pamięci: | 1 x 8 GB |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 1 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Typ matrycy: | IPS |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| NFC: | Nie |
| Paleta barw: | 45% |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Ekran matowy: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Typ HD: | Full HD |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| System dźwięku: | Dźwięk Dolby |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Waga produktu: | 1,65 kg |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Język systemu operacyjnego: | Polski |
| Wysokość produktu: | 19,9 mm |
| Szerokość produktu: | 359,2 mm |
| Głębokość produktu: | 235,8 mm |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Materiał obudowy: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Dołączone oprogramowanie: | Office Trial |
| Typ produktu: | Laptop |
| Nazwa koloru: | Business Black |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 800:1 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Układ audio: | Realtek ALC3287 |
| Moc głośnika: | 1,5 W |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2242 (22 x 42 mm) |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| NVMe: | Tak |
| Wersja HDMI: | 1.4b |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Pojemność baterii: | 38 Wh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 7,5 h |
| Wskaźnik ładowania baterii: | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 6,4 h |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem: | Nie |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.