Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBZYAPBZ5020
Kod producenta: WAC6103D-I-EU0101F
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718937588220
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 1070.39
Baza SCIP: Nie
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Waga (g): 445
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 2x 10M/100M/1G RJ-45
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+)
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 2
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-Enterprise/ENT
Strona o towarze: http://www.zyxel.com/pl/pl/products_services/wac6100_series.shtml
Wymiary [G x S x W] (mm): 191,7 x 203,9 x 34,7
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: ZYXEL
Opis ogólny: Access Point Zyxel WAC6103D-I
Okres rękojmi w miesiącach: Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Informacje dodatkowe: PoE power draw: 12.48 W (802.3at PoE)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1496 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | ZYXEL |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point Zyxel WAC6103D-I |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-ENT |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 191,7 x 203,9 x 34,7 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Waga (g): | 445 |
| Informacje dodatkowe: | PoE power draw: 12.48 W (802.3at PoE) |
| Strona o towarze: | http://www.zyxel.com/pl/pl/products_services/wac6100_series.shtml |
| Producent: | ZYXEL |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point Zyxel WAC6103D-I |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-Enterprise/ENT |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 1070.39 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 191,7 x 203,9 x 34,7 |
| Waga (g): | 445 |
| Informacje dodatkowe: | PoE power draw: 12.48 W (802.3at PoE) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Strona o towarze: | http://www.zyxel.com/pl/pl/products_services/wac6100_series.shtml |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.