Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTDAACC0005
Kod producenta: i21
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849429367
Ostrzeżenia: Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.
Umieszczenie: Sufit,Ściana
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1167 Mbit/s
5 GHz: Tak
2,4 GHz: Tak
Obsługa PoE: Tak
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK,WPA,WEP,WPA2-PSK
Diody LED: System
Ilość sztuk: 1
MIMO: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -30 - 70 °C
Typ anteny: Wewnętrzny
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): -10 - 40 °C
Przeznaczenie: Sufit, Ściana
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,10 Mbit/s
Głębokość produktu: 184 mm
Szerokość produktu: 184 mm
Wysokość produktu: 38 mm
Kolor produktu: Biały
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 262 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| MIMO: | Tak |
| 5 GHz: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 1167 Mbit/s |
| Umieszczenie: | Sufit,Ściana |
| Przycisk reset: | Tak |
| Diody LED: | System |
| Kolor produktu: | Biały |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Głębokość produktu: | 184 mm |
| Wysokość produktu: | 38 mm |
| Szerokość produktu: | 184 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA-PSK,WPA,WEP,WPA2-PSK |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -30 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Przeznaczenie: | Sufit, Ściana |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Ostrzeżenia: | Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.