Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBUBAPBZ50O0
Kod producenta: UAP-AC-HD-5
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0810354026119
Port PoE: Tak
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 2533 Mbps = 800 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: USB Type C
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q)
Ilość portów USB: 1 szt.
Ilość portów LAN: 2
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2
Antena: Wewnętrzna - 4 szt.
Strona o towarze: https://unifi-hd.ubnt.com/
Wymiary [G x S x W] (mm): 220 x 220 x 48,1
Producent: Ubiquiti Networks Inc
Opis ogólny: Access Point UBIQUITI UniFi AC HD PoE+ WiFi AC2533 Dual-Band 4x4 5-Pack
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Informacje dodatkowe: Zestaw składa sie z 5 urzadzeń
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 7656 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Ubiquiti Networks Inc |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q) |
| Opis ogólny: | Access Point UBIQUITI UniFi AC HD PoE+ WiFi AC2533 Dual-Band 4x4 5-Pack |
| Antena: | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Ilość portów USB: | 1 szt. |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Bezpieczeństwo: | WPA2 |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Porty wej/wyj: | USB Type C |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 2533 Mbps = 800 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Port PoE: | Tak |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 220 x 220 x 48,1 |
| Strona o towarze: | https://unifi-hd.ubnt.com/ |
| Baza SCIP: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | Zestaw składa sie z 5 urzadzeń |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 2533 Mbps = 800 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2 |
| Antena: | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Ilość portów USB: | 1 szt. |
| Porty wej/wyj: | USB Type C |
| Port PoE: | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 220 x 220 x 48,1 |
| Informacje dodatkowe: | Zestaw składa sie z 5 urzadzeń |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.