Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILMEUACC0012
Kod producenta: AP1200 Outdoor
Stan magazynowy: 28 szt.
Kod EAN: 6971690794347
Typ anteny: Zewnętrzny
Limit częstotliwości: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Funkcje anteny: Odłączana antena
Zakres temperatur (eksploatacja): -20 - 60 °C
Szerokość pasma: 0,08 GHz
Przeznaczenie: Pręt, Ściana
Adapter PoE w zestawie: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
6 GHz: Nie
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s
BeamForming: Tak
Głębokość produktu: 100 mm
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Szerokość produktu: 240 mm
Stopień ochrony IP: IP65
Wysokość produktu: 53,7 mm
Izolacja bezprzewodowa: Tak
Kolor produktu: Biały
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Multiple SSIDs
Zestaw do montażu: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 867 Mbit/s
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 867 Mbit/s
5 GHz: Tak
2,4 GHz: Tak
Obsługa PoE: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 300 Mbit/s
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 64 MB
Wielkość pamięci flash: 8 MB
Ilość anten: 2
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n
Przycisk WPS: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK,WPA-PSK
Ilość sztuk: 1
MIMO: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 176 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wysokość produktu: | 53,7 mm |
| Szerokość produktu: | 240 mm |
| Głębokość produktu: | 100 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2-PSK,WPA-PSK |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Multiple SSIDs |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Wielkość pamięci flash: | 8 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 64 MB |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Adapter PoE w zestawie: | Tak |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Ilość anten: | 2 |
| Funkcje anteny: | Odłączana antena |
| Rodzaj kierunku anteny: | Antena dookólna |
| 2,4 GHz: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s |
| Szerokość pasma: | 0,08 GHz |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 867 Mbit/s |
| 5 GHz: | Tak |
| BeamForming: | Tak |
| Izolacja bezprzewodowa: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 867 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| 6 GHz: | Nie |
| Limit częstotliwości: | Tak |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| Przycisk reset: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Przeznaczenie: | Pręt, Ściana |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.