Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBEBAPBZ5060
Kod producenta: OAP1750
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4717964701022
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Waga (g): 2980
Tryb pracy: Bridge / Most
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz)
Odpinana antena: Tak
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.1x Port-based Network Access Control (PNAC) / Radius Port Access Authentication
Ilość portów LAN: 1
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPS (Wi-Fi Protected Setup)
Strona o towarze: http://www.edimax.pl
Wymiary [G x S x W] (mm): 25.67 x 22.67 x 9.03
Stan magazynu Wrocław: 3.00
Producent: EDIMAX TECHNOLOGY
Opis ogólny: Access Point Edimax Pro OAP1750 WiFi PoE LAN IP67 Zewnętrzny punkt dostępow
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: CE, FCC
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 2543.31
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3221 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | EDIMAX TECHNOLOGY |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point Edimax Pro OAP1750 WiFi PoE LAN IP67 Zewnętrzny punkt dostępow |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Tryb pracy: | Bridge / Most |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Odpinana antena: | Tak |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1x Port-based Network Access Control (PNAC) / Radius Port Access Authentication |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Informacje dodatkowe: | CE, FCC |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 25.67 x 22.67 x 9.03 |
| Waga (g): | 2980 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Strona o towarze: | http://www.edimax.pl |
| Producent: | EDIMAX TECHNOLOGY |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point Edimax Pro OAP1750 WiFi PoE LAN IP67 Zewnętrzny punkt dostępow |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1x Port-based Network Access Control (PNAC) / Radius Port Access Authentication |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Odpinana antena: | Tak |
| Tryb pracy: | Bridge / Most |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 25.67 x 22.67 x 9.03 |
| Waga (g): | 2980 |
| Informacje dodatkowe: | CE, FCC |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 3.00 |
| Cena netto: | 2543.31 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Strona o towarze: | http://www.edimax.pl |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.